ايلام- سرپرست روابط عمومي و تشريفات استانداري ايلام گفت: رسانه ها همواره مورد اعتماد مردم بوده و نبايد ديواري غيرقابل نفوذ بين رسانه ها و مسوولان كشيده شود.

به گزارش ایرنا، 'فرشته سنجیده' روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران با تقدیر از خبرنگاران مطبوعات،‌ خبرگزاری ها و صدا و سیمای ایلام بیان كرد: رسانه ها پل ارتباطی بین مردم و مسوولان به شمار می روند.

وی ادامه داد: با وجود اینكه روابط عمومی ها با مشكلات زیادی در راستای ایفای نقش خود روبرو هستند اما نباید رابطه صمیمانه خود را با مخاطبان فراموش كنند.

وی اظهار داشت: كاركرد رسانه ها در ایجاد تبادل آرا و اندیشه ها بسیار مهم است چرا كه رسانه ها نقشی بی بدیل در ساماندهی افكار عمومی ایفا می كنند.

سرپرست روابط عمومی و تشریفات استانداری ایلام افزود: زمانی كه خبری در رسانه ای منتشر می شود، ‌انعكاسی آشكار در افكار عمومی دارد و زمینه ایجاد تسهیل ارتباط دو جانبه بین مردم و مسوولان فراهم خواهد شد.

سنجیده بر ضرورت انعكاس اخبار و واقعیت ها به مردم تاكید كرد و افزود: نقش رسانه ها در ایجاد آگاه سازی افكار عمومی با دادن اطلاعات درست و منطقی زمینه ساز توسعه استان است.

وی روابط عمومی را منبع تولید خبر موثق و درست دانست و گفت: روابط عمومی باید خواسته ها و نیازهای مخاطبان را بشناسد و آنها را به مدیران انتقال دهد.ك/2

7173/534

سرخط اخبار استان‌ها