۲۷ اسفند ۱۳۹۰،‏ ۱۱:۴۷
کد خبر: 80043614
T T
۰ نفر

رشت - رييس هيات بدنسازي و پرورش اندام استان گيلان گفت: نهمين دوره رقابت هاي قويترين مردان استان گيلان با معرفي نفرات برتر پايان يافت.

'محمد ذات پرور' روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در جریان این رقابت ها، زبده ترین ورزشكاران این رشته زیر نظر هیات بدنسازی و پرورش اندام استان گیلان در سالن شهید ربیعی بندرانزلی با هم به رقابت پرداختند.

وی اظهار كرد: ورزشكاران شركت كننده در نهمین دوره رقابت های قویترین مردان استان گیلان در دو رده زیر 105 كیلوگرم و بالای 105 كیلوگرم و در پنج آیتم با هم رقابت كردند.

وی گفت: در پایان این دوره از رقابت ها، كامران كیومرثی از لاهیجان با كسب 26 امتیاز عنوان قهرمانی مسابقات قویترین مردان گیلان را كسب كرد، محمد مهریاری با 20 امتیاز و مهدی محسنی با 16 امتیاز هر دو از بندرانزلی به ترتیب دوم و سوم شدند.

رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان گیلان ادامه داد: همچنین صالح رجب پور با كسب 13 امتیاز و امید جمالی با كسب 11 لامتیاز هر دو از لاهیجان به ترتیب در مكان های چهارم و پنجم قرار گرفتند و سیدمهدی مومنی از كیاشهر با كسب 10 امتیاز عنوان ششم را به خود اختصاص داد.

ذات پرور اضافه كرد: محرمعلی صیادهژبرمنش، كاظم صفایی، محمود برنا و محمد جدی به عنوان داور، نهمین دوره رقابت های قویترین مردان استان گیلان را قضاوت كردند.ك/3

7285/ 603

سرخط اخبار استان‌ها