همدان- رييس اداره امور فرهنگي كميته امداد امام خميني(ره) همدان گفت: 18 ميليارد ريال اعتبار در سال جاري براي انجام امور فرهنگي خانواده هاي زير پوشش اين نهاد هزينه شده است.

به گزارش روز شنبه ایرنا 'جعفر روشن سرشت' در همایش تجلیل از رابطان فرهنگی بهار افزود: به منظور توانمند سازی فكری خانواده ها با نظام جامع آموزش خانواده در سال جاری برای 25 هزار خانواده با جمعیت 10 هزار و 750 نفر آموزشهای گوناگون برگزار شده است.

وی اضافه كرد: یك هزار و 800 رابط فرهنگی در سطح استان همدان فعال هستند و 12 هزار نفر دانش آموز و سه هزار نفر دانشجو و طلاب تحت پوشش این نهاد هستند.

روشن سرشت اضافه كرد: در طول سه سال گذشته این نهاد موفق شده در خصوص غنی سازی اوقات فراغت رتبه برتر را در سطح استان كسب كند.

وی اظهار داشت: رابطان فرهنگی در پیگیری امور تحصیلی، تربیتی، برگزاری كلاسهای تقویتی، آزمون های آمادگی كنكور، همایش های شغلی و تحصیلی گام های موثری در سطح استان همدان برداشته شده است.

روشن سرشت افزود: در شهرستان بهار 120 نفر رابط فرهنگی فعال هستند و 650 دانش آموز و 177 دانشجو و طلبه زیر پوشش این نهاد هستند كه از ابتدای سال تاكنون 120یك میلیارد و 200 میلیون ریال برای انجام امور فرهنگی خانواده های تحت حمایت در این شهرستان هزینه شده است .

7523/576

سرخط اخبار استان‌ها