هفتمين شعبه بانك قرض الحسنه مهر ايران در استان قزوين روز شنبه در شهرستان تاكستان گشايش يافت.

مدیر امور شعب بانك قرض الحسنه مهر استان قزوین در حاشیه آیین افتتاح هفتمین شعبه این بانك به خبرنگار ایرنا گفت: این بانك با هدف گسترش و تعمیم سنت قرض الحسنه در جامعه و به دستور رییس جمهوری در سال 86 تاسیس شد.

'حسن امیری' با اشاره به اینكه بانك قرض الحسنه مهر ایران با بیش از 380 شعبه در سراسر كشور تسهیلات خود را بصورت قرض الحسنه به مردم ارایه می كند، خاطرنشان كرد: این بانك در استان قزوین تاكنون به هفت هزار و 216 مشتری خود مبلغ 220 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه در زمینه های مختلف اعطا كرده است.

امیری یادآور شد: براساس تفاهم نامه این بانك با صندوق مهر امام رضا (ع) طی ماههای بهمن و اسفند سال جاری 233 فرصت شغلی با بیش از 22 میلیارد ریال توسط این بانك در استان قزوین ایجاد شده است.

وی ادامه داد: تسهیلات هزینه ازدواج و درمان بیماری به افرادی كه توانایی تامین هزینه های خود را ندارند، تعمیر و یا تكمیل مسكن، ودیعه مسكن، تسهیلات دانشگاهی، ارایه تسهیلات به شركت های تولیدی و خدماتی جهت تامین مواد اولیه و رفع سایر نیازهای ضروری متقاضیان از شاخص ترین خدمات ارایه شده این بانك به شهروندان است.

به گفته وی، انجام تمام خدمات متداول بانكی و بانكداری الكترونیكی، حساب های جاری و پس انداز این بانك به صورت متمركز و online بوده و مشتریان از طریق كلیه شعب این بانك در سراسر كشور می توانند نسبت به واریز و برداشت حساب های خود اقدام كنند.

627/616

سرخط اخبار استان‌ها