۲۷ اسفند ۱۳۹۰،‏ ۱۱:۳۳
کد خبر: 80043565
T T
۰ نفر

تهران- حضور به موقع آتش نشانان در محل آتش سوزي مهيب و گسترده گاراژي در جنوب تهران، مانع از گسترش آتش به چندين كارگاه شد.

به گزارش ایرنا به نقل از سامانه 125، پس از اطلاع رسانی این حادثه توسط مردم به سامانه 125، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه های 87، 62 و38 به همراه خودروهای حامل دستگاه تنفسی و كف مخصوص خاموش كردن آتش در ساعت 03:41 دقیقه بامداد دیروز راهی محل حادثه در منطقه یافت آباد، بلوار الغدیر جنوبی شدند كه اولین ایستگاه آتش نشانی كمتر از سه دقیقه در محل حادثه حضور یافت.

امیر معماریان افسر آماده منطقه 5 عملیات سازمان آتش نشانی تهران با اعلام این كه دود و شعله فراوانی از راه دور دیده می شد افزود: هنگام رسیدن آتش نشانان به محل حادثه، سه كارگاه رنگ كاری و سه كارگاه نجاری به وسعت 500 مترمربع كاملا غرق در شعله های آتش بودند.

وی گفت: آتش سوزی در حال سرایت به سه دستگاه كامیون پارك شده در محوطه گاراژ و همچنین كارگاه های مجاور بود كه با حضور به موقع آتش نشانان، آنان ازچندین جهت وارد عمل شده و موفق شدند كه در مدت زمان كوتاهی این آتش سوزی مهیب را مهار و از گسترش آن به اطراف جلوگیری كنند.

افسرآماده آتش نشانی مدت عملیات آتش نشانان در این حادثه را دو ساعت اعلام كرد و افزود: علت بروز این آتش سوزی هم چنین میزان خسارات وارده هم اكنون توسط كارشناسان سازمان آتش نشانی در حال بررسی است.

تهرام/1699/1275

سرخط اخبار جامعه