خلخال ، اردبيل - فرماندار خلخال از مسدود شدن راه ارتباطي 160 روستاي اين شهرستان به علت بارش برف سنگين همراه با كولاك خبر داد.

ذبیح الله عبداللهی روز شنبه در جلسه ستاد مدیریت بحران خلخال ، مسوولان دستگاههای اجرایی عضو مدیریت بحران خلخال را به آمادگی لازم برای كمك رسانی به در راه ماندگان احتمالی و بكارگیری تمام توان خودرویی و ماشین آلات سنگین و خودروهای كمك دار ادارات دولتی و نهادهای شهرستان برای كمك به مسافرین نوروزی گرفتار شده در برف و كولاك فرا خواند.

وی با اشاره به محدودیت دستگاه های سنگین برف روبی اداره راه و ترابری و نیز دستگاه های سنگین موجود سایر ادارات دولتی خلخال بر لزوم كمك از سوی مركز استان و اعزام گروههای كمكی برفروبی به همراه دستگاههای سنگین برفروبی از اردبیل به خلخال تاكید كرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا ،وی گفت: با توجه به ادامه بارش برف و تداوم سرما و یخبندان در طول روز در منطقه امكان بازگشایی راههای مسدود شده روستایی در چنین شرایطی مقدور نیست و به اهالی روستاها و نیز همه كسانی كه قصد مسافرت به خلخال و یا از خلخال به سایر نقاط كشور دارند توصیه می كنیم تا آرام شدن شرایط جوی و بازگشایی راههای مسدود شده از مسافرت خودداری كنند.

594/7119/593

سرخط اخبار استان‌ها