رييس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي چهارمحال و بختياري گفت: صبحگاه مشترك نيروهاي نظامي و انتظامي استان، روز جمهوري اسلامي، 12 فروردين ماه برگزار مي شود.

' علی گرجی' روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تشریح برنامه های پیش بینی شده در ستاد بزرگداشت روز جمهوری اسلامی برای این روز گفت:12 فروردین، روز وحدت ملی ایرانیان و ظهور شخصیت واقعی مردم در تثبیت انقلاب اسلامی و تجلی حكومت عدل الهی است.

وی ادامه داد: توزیع رایگان بسته های فرهنگی در كانون های گردشگری، اجرای برنامه های ورزش باستانی در صحن مصلای شهركرد، برگزاری دو جشن بزرگ در مسجد جامع شهركرد و مسجد فاطمه زهرا(س) میرآباد این شهر، برگزاری نماز شكر در مساجد استان و فضاسازی شهری به مناسبت این روز از برنامه های ستاد بزرگداشت روز جمهوری اسلامی در چهارمحال و بختیاری است.

وی افزود: در این روز، در امامزادگان دو معصوم شهركرد، سید بهاء الدین و امامزاده حمزه علی علیه السلام شهرستان بروجن نیز جشن هایی با حضور زائران و مجاوران برگزار می شود.

12فروردین یكی از روزهای تاریخی و مهم ایران اسلامی است، در این روز با رای اكثریت قاطع مردم، نظام سیاسی كشور پس از 2500 سال از نظام سلطنتی به نظام جمهوری اسلامی وحكومت مردمی تغییر یافت.

547/7362

سرخط اخبار استان‌ها