۲۷ اسفند ۱۳۹۰،‏ ۱۱:۲۶
کد خبر: 80043549
T T
۰ نفر

كرج - معاون فني و عمراني فرماندار كرج گفت: ستاد نوروزي اين شهرستان از آمادگي لازم براي ارايه خدمات به مسافران در ايام سال جديد برخوردار است .

' خسرو سرحدی' روز شنبه در جلسه ستاد نوروزی شهرستان كرج افزود: با توجه به اینكه كرج از جمله شهرهایی است كه در مسیر مواصلاتی استان های شمالی و غربی كشور قرار دارد در روزهای پایانی سال و ایام نوروز پذیرای حجم وسیعی از مسافران است كه باید برای این موضوع برنامه ریزی های لازم صورت گیرد.

وی با اشاره به اینكه تیم های كشیك در ایام نوروز در فرمانداری و سطح ادارات شهرستان مستقر هستند، خاطر نشان كرد: با استقرار تیم های مختلف در مبادی ورودی و خروجی شهرستان علاوه بر ارائه خدمات مختلف به مسافران آمادگی لازم برای موقعیت های بحرانی و حوادث غیرمترقبه نیز وجود دارد.

سرحدی یادآور شد: مهمترین برنامه شهرستان برای این ایام ساماندهی و برنامه ریزی برای تسهیل در امر تردد و كاهش ترافیك در مبادی ورودی و خروجی شهرستان است كه از سوی دستگاه های متولی از جمله شهرداری و راهنمایی و رانندگی و همچنین پلیس راه برنامه ریزی شده است.

وی تاكید كرد: با تشكیل استان البرز به مركزیت شهرستان كرج چشم انداز روشنی برای عمران و آبادانی بیش از پیش شهرستان ترسیم شده است كه امید می رود در سایه همدلی و وحدت رویه در میان مدیران و مسئولان شاهد تحقق این مهم در سال آتی

باشیم.ك/3

2818/ 691

سرخط اخبار استان‌ها