كرج - مديركل كميته امداد امام خميني (ره) استان البرز گفت: كمكهاي مردم اين استان در جشن نيكوكاري سال جاري نسبت به سال گذشته سه برابر افزايش يافته است .

'علی سالار كیا' روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: مردم استان البرز همچون سنوات گذشته با دادن هدایای نقدی و غیر نقدی به ارزش 20 میلیاردریال حماسه ای دیگر آفریدند .

وی ادامه داد: جشن نیكوكاری سال جاری كه درسه روز متوالی، 17 اسفند در مدارس ، 18 اسفند در پایگاه های كمیته امداد و 19 اسفند در مصلاهای نماز جمعه برگزار شد، هدایای نقدی و غیر نقدی مردم خیر اندیش به نیازمندان جمع آوری شد .

سالار كیا با اشاره به تعداد 200 پایگاه ثابت و سیار در سطح استان البرز تصریح كرد : كمك های جمع آوری شده در جشن نیكوكاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود سه برابر رشد داشته است .

وی یاد آور شد : سال گذشته مردم خیر این استان در جشن نیكوكاری حدود 700 میلیون ریال به نیازمندان كمك كردند و این استان رتبه اول جمع آوری وجوهات نقدی و غیر نقدی در سراسر كشور را كسب كرد.

سالاركیا ضمن تقدیر از حضور مردم در جشن نیكوكاری خاطر نشان كرد : دستگیری و مدد رسانی از نیازمندان به خصوص در آستانه عید نوروز از الطاف همه ساله ایرانیان است كه با شكوهی خاص برگزار می شود.

مدیركل كمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز خاطر نشان كرد : تمام سعی امدادگران بر این است كه هدایای نقدی و غیر نقدی جمع آوری شده در جشن نیكوكاری تا پایان سال جاری به دست نیارمندان و محرومین این استان برسد .ك/3

2818/ 691

سرخط اخبار استان‌ها