۲۷ اسفند ۱۳۹۰،‏ ۱۱:۰۹
کد خبر: 80043498
T T
۰ نفر

سمنان - منتخب مردم سمنان و مهديشهر در نهمين دوره مجلس شوراي اسلامي اعتبارنامه خود را از هيات اجرايي مركز انتخابيه سمنان و مهديشهر دريافت كرد.

در مراسمی با حضور فرماندار و اعضای هیاتهای اجرایی، نظارت و بازرسی انتخابات مجلس شورای اسلامی اعتبار نامه 'علیرضا خسروی' منتخب مردم شهرستانهای سمنان و مهدیشهر به وی اعطا شد.

'محمد همتیان' روز شنبه در این مراسم گفت: برگزاری انتخاباتی سالم و با مشاركت بالای مردم حاصل پیروی مردم با بصیرت ایران اسلامی از منویات مقام معظم رهبری بود.

وی افزود: این حضور و مشاركت در فضایی آرام و توام با صحت و سلامت، نگاه و مواضع و نقشه های دشمنان را تغییر داد و مشاركت بالای مردم نشان دهنده كارآمدی و اقتدار نظام و اعتماد مردم و حمایت آنان از مسوولان است.

همتیان نقطه برجسته عملكرد دست اندركاران انتخابات را امانتداری و بی طرفی در برگزاری انتخابات دانست و افزود: شورای نگهبان انتخابات حوزه انتخابیه سمنان و مهدیشهر را تایید كرد.

فرماندار مهدیشهر نیز با تبریك این افتخار بزرگ به ملت بزرگ ایران اظهار داشت: این حضور و برگزاری انتخاباتی سالم قلب مقام معظم رهبری را شاد كرد.

'عیسی فاضلی' از تعامل مركز حوزه انتخابیه سمنان و هیاتهای نظارت، بازرسی و اجرایی با حوزه انتخابیه فرعی شهرستان مهدیشهر تقدیر كرد.

رئیس هیات نظارت بر انتخابات سمنان نیز با بیان اینكه انتخابات در مركز حوزه انتخابیه سمنان و مهدیشهر با سلامت و صحت كامل برگزار شد گفت: این حضور سیلی محكمی بر صورت دشمنان داخلی و خارجی بود و انقلاب اسلامی را برای سالیان متمادی در مقابل توطئه های دشمنان بیمه كرد.

منتخب مردم سمنان و مهدیشهر در مجلس نهم نیز گفت: پیروز انتخابات مردم ایران هستند.

'علیرضا خسروی' افزود: با توجه به برنامه ریزی های دشمنان از چندین ماه قبل از برگزاری انتخابات و تحت فشار قرار دادن ملت بزرگ ایران در عرصه های بین المللی این هنر رهبر فرزانه ایران در مدیریت ایران اسلامی بود كه توانست تمام این توطئه ها را نقش بر آب نماید.

وی پیگیری خواسته های به حق مردم را در مجلس از وظایف اصلی خود خواند و ابراز امیدواری كرد با تعامل و همكاری در مسیر پیشرفت و توسعه شهرستانهای سمنان و مهدیشهر بتواند گامهای بلندی بردارد.ك/2

599/608

سرخط اخبار استان‌ها