۲۷ اسفند ۱۳۹۰،‏ ۱۱:۰۷
کد خبر: 80043494
T T
۰ نفر

سمنان - دبير ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي استان سمنان از ساماندهي جايگاه هاي سوخت بين راهي اين استان با هدف خدمات رساني هر چه بيشتر به مسافران نوروزي خبر داد.

'حمید یزدانی' روز شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: بر اساس جلسه كمیته ایمنی راهها، سوخت و امور شهری ستاد تسهیلات سفر استان، مصوباتی برای ساماندهی جایگاه های 'حاجی آباد'، 'رهبر'، 'جاوید' و ' ثامن' اتخاذ شد.

وی افزود: بر این اساس، دسترسی به جایگاه حاجی آباد از خط جنوبی و دسترسی به جایگاههای رهبر و جاوید از خط شمالی مسدود می شود.

وی گفت: دسترسی به خط شمالی جایگاه حاجی آباد نیز مشروط به اجرای آسفالت ورودی و خروجی جایگاه و نصب حداقل چهار تابلو تعیین مسیر از دو كیلومتری جایگاه شد.

یزدانی با اشاره به اینكه ورودی خط جنوبی جایگاه رهبر با توجه به تعریض های انجام شده مناسب است، افزود: در این جایگاه و جایگاه جاوید نیز نصب حداقل چهار تابلو تعیین مسیر از دو كیلومتری جایگاهها مورد تصویب قرار گرفت.

دبیر ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی استان سمنان با بیان اینكه دسترسی از خط جنوبی جایگاه ثامن صرفا برای سوخت گیری بنزین و دسترسی از خط شمالی برای سوخت گیری بنزین و گازوئیل پیش بینی شده است، گفت: بر اساس مصوبات این جلسه، رمپ ورودی جایگاه با نصب حدود 200 متر نیوجرسی از محور اصلی جدا و شانه خاكی ترمیم می شود.

نصب حداقل سه تابلو تعیین مسیر از دو كیلومتری جایگاه ثامن كه نشان دهنده وجود جایگاه در سمت چپ جاده است نیز از دیگر مصوبات این جلسه بود.ك/3

7342/599/608

سرخط اخبار استان‌ها