گناوه - شهردار بندرديلم گفت: رعايت بهداشت عمومي توسط همه شهروندان ضروري است و مي بايست با كارهاي فرهنگي اين اصل نهادينه شود.

به گزارش ایرنا، بشیر احمدی درجلسه هماهنگی اجرای طرح همگانی پاكسازی ساحل افزود: همانگونه كه در دین مبین اسلام تاكید وافری بر نظافت و پاكسازی شده همه اقشار جامعه نیز باید دراین زمینه شهر خودرا همانند خانه خود پاك و تمیز نگاه دارند.

وی بر ضرورت فراگیرشدن فعالیت ها و آموزش های عمومی برای نهادینه شدن اصل رعایت بهداشت عمومی در شهر تاكید كرد و گفت: سنین كودكی بهترین فرصت برای نهادینه كردن فرهنگ بهداشت و پاكیزه نگه داشتن شهر است.

شهردار دیلم افزود: در این ارتباط در وهله اول باید به كودكان خود بیاموزیم كه از دور انداختن زباله در معابر و خیابان های شهر پرهیز شود.

وی اظهارداشت: اجرای طرح همگانی پاكسازی ساحل تنها نباید به همین مكان بسنده شود بلكه باید در كل شهر فراگیر و اجرایی شود.

رییس شورای اسلامی شهر دیلم دراین جلسه بااشاره به اینكه در ایام نوروز این شهرستان پذیرای بی شماری از هموطنان كشور است، گفت: این شهرستان به عنوان یكی ازنقاط مهم گردشگری استان بوشهر برای استقبال از هموطنان میهمان آمادگی كامل دارد.

حسن اساعیلی برضرورت رسیدگی به بهداشت عمومی ونظافت سطح شهر به صورت مستمر بوی‍ژه نقاط پر تمركز ساحلی تاكید كرد.

رییس شورای اسلامی شهر دیلم از مشاركت ادارات این شهرستان ازجمله حفاظت محیط زیست، شبكه بهداشت ودرمان، كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان ،بسیج دانش آموزی وآموزش وپرورش و مردم در همكاری با روابط عمومی شهرداری در اجرای طرح همگانی پاكسازی ساحل قدردانی كرد.

شهرستان دیلم در شمال استان بوشهر قراردارد.ك/2

7474/637

سرخط اخبار استان‌ها