رشت - مسوول روابط عمومي هيات فوتبال گيلان گفت: ديدار تيم هاي فوتبال داماش گيلان و ملوان بندرانزلي در ورزشگاه شهيد عضدي رشت برگزار مي شود.

'مجتبی پوربخش' روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این دو تیم عصر امروز در هفته بیست و هشتم از رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های كشور به مصاف هم می روند.

وی اظهار كرد: به دلیل بارش برف كه از شب گذشته آغاز شده و نامساعد بودن زمین ورزرشگاه سردارجنگل، با تصمیم مسوولان برگزاری این دیدار، این مسابقه ساعت 16 امروز در ورزشگاه شهید عضدی شهرستان رشت برگزار خواهد شد.

پوربخش یادآور شد: پس از بازدید ناظر فدراسیون و داوران این مسابقه، تصمیم گرفته شد تا این مسابقه به جای ورزشگاه سردار جنگل، در ورزشگاه شهید عضدی رشت برگزار شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، این تصمیم در حالی و حدود شش ساعت مانده به آغاز این مسابقه اتخاذ شده كه طرفداران دو تیم نیز از این تصمیم بی اطلاع هستند و شاید درصد كمی از طرفداران تیم های داماش و ملوان از تغییر مكان این مسابقه اطلاع یابند.

با این حال با توجه به بارش برف كه از شب گذشته در رشت آغاز شده و قرار بود دیدار تیم های داماش و ملوان در ورزشگاه سردارجنگل در حاشیه شهرستان رشت برگزار شود، زمین بازی تعیین شده هم اكنون پوشیده از برف است و دست اندركاران در تلاشند تا ورزشگاه شهید عضدی رشت در مركز شهر را برای بازی عصر امروز آماده كنند.ك/3

7285/ 603

سرخط اخبار استان‌ها