۲۷ اسفند ۱۳۹۰،‏ ۱۱:۰۶
کد خبر: 80043488
T T
۰ نفر

تهران - باشگاه تاتنهام حاضر است هرچه ' خوزه مورينيو' مي خواهد به او بدهد تا اين سرمربي پرتغالي به هدايت اين تيم شمال لندن تن در دهد.

به گزارش دیلی میرر، 'دانیل لوی' رییس باشگاه تاتنهام در صورتی كه اتحادیه فوتبال انگلیس 'هری ردنپ' سرمربی این تیم را برای هدایت تیم ملی بكاربگیرد ، قصد دارد یك معامله بزرگ انجام دهد. او از سرمربی رئال مادرید خواسته است مبلغ مورد نظر خود را برای عقد قرارداد با این تیم تعیین كند.

آقای خاص كه همیشه از آرزوی خود برای بازگشت به لیگ برتر سخن گفته بود، چندی پیش اعلام كرد كه می خواهد در تابستان از رئال مادرید برود.

او به تازگی یك خانه هم در لندن برای اقامت خانواده اش خرید و گمانه زنی ها برای پیوستن او به یكی از دو باشگاه تاتنهام و چلسی را قوت بخشید.

هرچندكه رابطه این سرمربی پرتغالی با مالك روس باشگاه چلسی تیره است ولی هواداران تیم آبی پوش لندن رویای بازگشت او را دارند.

با وجود این به نظر می رسد باشگاه تاتنهام نخستین گام را در رقابت با سایر باشگاه های انگلیس و جذب این سرمربی موفق برداشته است.

شیوه همیشگی لوی پرهیز از موضوعات جنجالی بوده است ولی رویكرد كنونی او برای جذب مورینیو نشان از تغییر رفتار او دارد. گفته می شود او قصد دارد با جایگزین كردن مورینیو در مسند هدایت تاتنهام، سطح فوتبال این باشگاه را ارتقا دهد و بیش از گذشته درگیر موضوعات چالش برانگیز كند؛ دو روشی كه مورینیو ثابت كرده در آن ها موفق و پیروز است.

از لحاظ تجاری نیز تاتنهام ساخت ورزشگاه 55 هزار نفری را در ماه های آینده آغاز خواهد كرد. در چنین شرایطی قرار گرفتن یك چهره مورد توجه رسانه های جهان همچون مورینیو به گردش مالی این باشگاه كمك زیادی خواهد كرد.

مورینیو پیش از این گفته است در صورتی كه به انگلیس بازگردد برای یك دوره طولانی در آنجا خواهد ماند.

لوی پیش بینی می كند كه پیشنهادهای وسوسه انگیز و جالب توجهی از سوی باشگاه های لیگ برتر انگلیس برای جذب این سرمربی پرتغالی ارائه شود. به طور مثال اگر اراده ' شیخ منصور' مالك منچسترسیتی بر تغییر مانچینی و جایگزینی مورینیو قرار گیرد؛ رقمی پیشنهاد می كند كه به طور قطع هنگفت خواهد بود.

برای پرهیز از همه این احتمالات؛ لوی از مورینیو خواسته است هر مبلغ كه به عنوان دستمزد می خواهد تعیین كند.

1553

سرخط اخبار ورزش