۲۷ اسفند ۱۳۹۰،‏ ۱۱:۰۱
کد خبر: 80043473
T T
۰ نفر

تهران - فرمانده هواپيمايي نيروي انتظامي با بيان اينكه 30 فروند بالگرد در طرح بزرگ نوروزي 91 شركت خواهند داشت، گفت: امسال شاهد افزايش 30 درصدي تعداد بالگردهاي هواپيمايي ناجا هستيم.

امیر 'محمد زارعی' افزود: هواپیمایی ناجا، همگام با پیكره عظیم نیروی انتظامی كه خود را برای ارائه خدمات بیشتر به مردم عزیزمان آماده كرده اند، در رزمایش بزرگ طرح نوروزی ایفای نقش خواهد كرد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، وی خاطر نشان كرد در طرح اولیه حداقل 30 فروند انواع وسیله پرنده را برای شركت در طرح نوروزی آماده پرواز كرده ایم.

زارعی با یادآوری آغاز طرح نوروزی از چهارشنبه هفته گذشته، تصریح كرد بالگردهای ناجا به مناطق مختلف كشور كه عمدتا از مناطق مهمان پذیر و قطب های گردشگری، سیاحتی و زیارتی هستند، اعزام می شوند.

به گفته فرمانده هواپیمایی نیروی انتظامی، این بالگردها كه عمدتا در اختیار فرماندهی انتظامی استان ها قرار می گیرند، علاوه بر ایفای نقش در جهت تامین امنیت مناطق، اقدام به گشت زنی های هوایی می كنند.

وی اقدام دیگر این بالگردها را امداد جاده ای و نظارت بر آمد و شد در جهت كنترل ترافیك جاده های كشور در این ایام اعلام كرد.

اجتمام** 1379**1572