شيراز- اعضاي مجمع عمومي و شوراي مركزي خانه مطبوعات فارس به مناسبت آغاز سال نو،پيام تبريك ارسال كرد.

متن این پیام كه شنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت چنین است: صحنه پرداز هستی حكیمانه ، گردون روزگار را برحسب آفتاب گرمی بخش زمین به چرخش درآورد : 365 روز؛ یك تكاپوی بی وقفه، رستن گیاهان خفته و شكوفایی فصلی تازه.

چه دایره ی زیبایی دارد ایام كه به جان بخشی و روح افزایی پس از سرمایی كه خود طبیعت زیبای دیگری را جلوه می نمود، دوباره در دنیا، تصویر بهارانه را به نقش درآورد.

نوروز 91 با گام های پاورچین پاورچین و به رسم عادت همیشگی با استقبال ایرانیان به مهمانی شان می آید تا بر سفره هفت سین مان نشسته و طنین یا مقلب القلوب و والابصار در فضای ملكوتی ایران اسلامی، میهن عزیزمان را سرشار از سبزینگی كند، به خجستگی آسمان ها و زمین، با پوششی تازه و نشسته بر نیمكت اول جشن ملی هر ساله این مرز و بوم.

زیباست هنگامه تحویل سال با گستردن فرش رنگارنگ بهار و سفره های رنگین آن و زیباست جوانه های رسته بر شاخسارهای زندگی دوباره یافته تا كهنه گی ها دور ریخته شود و بهار چارقد نویی بر سر خود اندازد.

پس سلام به سال نو، سلام به نوروزیان و سلام به این همه آثار صنع خداوندی كه با استشمام هوای معطرش، لب هایمان را به تبسم در می آورد.

پیشاپیش فرخنده سال 1391 هجری شمسی را به عموم هموطنان به ویژه اصحاب و اهالی رسانه های فارس وشاغلین در كل رسانه های كشور تبریك می گوییم و هفت سین: سلامتی، سعادت، سرافرازی، سُرور،سربلندی، سبزی و سرزندگی خوان هر روزه تان باد.ك/1

م - ك 675

سرخط اخبار استان‌ها