بندرعباس-مديركل بهزيستي هرمزگان گفت: در راستاي ارتقاي سلامت روان و شكوفايي خلاقيت در كاركنان بهزيستي استان آيين چيدن سفره هفت سين در استقبال از بهار 91 توسط حوزه هاي تخصصي بهزيستي برپا شده است.

به گزارش ایرنا، جاسم محمدی روز شنبه درحاشیه بازدید از سفره های چیده شده برای استقبال از نوروز 91 افزود این افدام توسط حوزه های اموراجتماعی، توانبخشی، پیشگیری، شورای فرهنگی ودفتر حقوقی اداره كل برپاشده و بسیار زیباست كه كاركنان هر حوزه با همفكری ومشاركت هم سفره های هفت سین را با خلاقیت و ابتكار خود چیده اند.

وی با اشاره به اینكه بهزیستی هرمزگان درسال 90 توانست گام های موثری بردارد، اراده و تلاش كاركنان را ستود واظهارداشت: امیدواریم درسال جدید نیز با تلاشی كه درپیش داریم حجم مشكلات در استان كاهش و نوع نگاه به مجموعه بهزیستی بهبود بخشیده شود.

این مسوول باتاكید بر ایجاد بستر مناسب برای توانمندی جامعه هدف، موفقیت در زمینه اشتغال وكسب رتبه برتر اشتغال در استان، وجود افق روشن در رفع موانع پیش رو در ساخت مسكن اعضای جامعه هدف و كسب رتبه نخست درنمایشگاه جامع زنان استان هرمزگان را به عنوان مهمترین دستاوردهای سال 90 عنوان كرد.

محمدی ایجاد اشتغال و مسكن را از اولویت های اساسی در توانمندی معلولان عنوان كرد واظهارامیدواری كرد سال 91 سالی پر از موفقیت و انگیزه بیشتر برای جامعه هدف باشد.

وی دراین مراسم برآغاز سال جدید با یاد ونام شهدا و دیدار از گلزار شهدا، دیدار از سالمندان ومركز نگهداری معلولان در لحظه های آغازین سال نو توسط كاركنان و خانواده های آنان تاكید كرد. ك/2

7195/668

سرخط اخبار استان‌ها