۲۷ اسفند ۱۳۹۰،‏ ۱۰:۵۰
کد خبر: 80043447
T T
۰ نفر

تهران - مرحله ششم مسابقه هاي بين المللي دوچرخه سواري تور تايوان برگزار شد و 'ويكتور نينو كوره دور' از تيم دانشگاه آزاد به مقام قهرماني اين مرحله دست يافت.

به گزارش روز شنبه ایرنا و به نقل از فدراسیون دوچرخه سواری ، در این مرحله كه در مسیر Tainan - Guanziling به مسافت 135 كیلومتر برگزار شد 'ویكتور نینو كوره دور' از تیم دانشگاه آزاد با زمان 3 ساعت و 10 دقیقه و 33 ثانیه ركاب زد و سریعتر از دیگر دوچرخه سواران به خط پایان رسید.

' یوسوكه هاتاناكا' از تیم ژاپن با زمان مشابه نسبت به نفر اول دوم شد و ' محمد حسینی اوت هامان 'از تیم 'سی اس اس' مالزی با 5 ثانیه اختلاف نسبت به نفر اول به مقام سوم دست یافت .

همچنین در این رده بندی از تیم پتروشیمی تبریز، قادر میزبانی با 10 ثانیه اختلاف نسبت به نفر اول پانزدهم شد و حسین عسگری با 28 ثانیه اختلاف نسبت به نفر اول در رده بیستم ایستاد .

حسین ناطقی با 43 ثانیه اختلاف نسبت به نفر اول در رده بیست و نهم و بهنام خلیلی خسروشاهی با 2 دقیقه و 20 ثانیه اختلاف نسبت به نفر اول در رده پنجاه و پنجم قرار گرفت.

از تیم دانشگاه آزاد ، 'میگوئل نینو كوره دور' با 1 دقیقه و 22 ثانیه اختلاف نسبت به نفر اول در رده چهل و دوم ، عباس سعیدی تنها با 2 دقیقه و 18 ثانیه اختلاف نسبت به نفر اول در رده پنجاه و سوم ، علیرضا حقی با 4 دقیقه و 28 ثانیه اختلاف نسبت به نفر اول در رده هفتاد و دوم قرار گرفت .

در رده بندی انفرادی مجموع شش مرحله این رقابتها 'ریس پولوچك' از تیم دی پی سی استرالیا با زمان 16 ساعت و 22 دقیقه و 26 ثانیه در مكان نخست جدول ، 'كیم پو وونگ' از هنگ كنگ با 2 ثانیه اختلاف نسبت به نفر اول در مكان دوم و 'درك مولر' از تیم تی اس پی آلمان با 6 ثانیه اختلاف نسبت به نفر اول در مكان سوم جای گرفتند.

همچنین در این رده بندی از تیم پتروشیمی تبریز ، قادر میزبانی با 54 ثانیه اختلاف نسبت به نفر اول در رده پانزدهم ، حسین عسگری با 1 دقیقه و 12 ثانیه اختلاف نسبت به نفر اول در رده بیستم ، حسین ناطقی با 2 دقیقه و 51 ثانیه اختلاف نسبت به نفر اول در رده سی و سوم ، بهنام خلیلی خسروشاهی با 14 دقیقه و 27 ثانیه اختلاف نسبت به نفر اول در رده شصت و هشتم قرار دارند .

از تیم دانشگاه آزاد ، 'ویكتور نینو كوره دور' با 34 ثانیه اختلاف نسبت به نفر اول در رده هشتم

، 'میگوئل نینو كوره دور' با 2 دقیقه و 15 ثانیه اختلاف نسبت به نفر اول در رده سی و پنجم ،

علیرضا حقی با 8 دقیقه و 49 ثانیه اختلاف نسبت به نفر اول در رده پنجاه و چهارم ، و عباس سعیدی تنها با 12 دقیقه و 5 ثانیه اختلاف نسبت به نفر اول در رده شصت و چهارم قرار دارند.

1587**1440

سرخط اخبار ورزش