بوشهر- عضو تيم ملي فوتبال زنان گفت: زنان فوتباليست كشور توانمندي هاي زيادي دراين رشته ورزشي دارند كه اگر بيشتر حمايت شوند، مي توانند درسطح آسيا و جهان رتبه كسب كنند.

محبوبه دهقانی در گفت وگو با ایرنا افزود: از سال 88 عضوتیم ملی فوتبال زنان هستم و دراین مدت هزینه های زیادی انجام داده ام كه بیشتر آن را خانواده ام كه از نظر مالی نیز وضعیت خوبی ندارند، متحمل شده اند.

وی اضافه كرد: امسال دررشته تربیت بدنی دردانشگاه پذیرفته شده ام و درنشستی كه با استاندار بوشهر در زمینه رفع مشكلات خود داشتم، استاندار بوشهر پرداخت هزینه تحصیلم در دانشگاه را تقبل كرده است و از این بابت از ایشان تشكر می كنم.

دهقانی كه درلیگ برتر فوتبال بانوان كشوردرتیم دلوار كشتی جنوب بازی می كند، اظهارداشت: قراردادم امسال با این تیم 40 میلیون ریال است كه با وجود اینكه سال تمام شده هنوز یك ریال از قراردادم به من پرداخت نشده. در حالی كه از قرار داد سال گذشته نیز پنج میلیون ریال از این تیم طلب دارم.

وی گفت: دعوت نامه هایی برای بازی در تیم های داخل و خارج كشور دارم اما با توجه به عشق و علاقه ای كه به ایران و استان بوشهر دارم و وعده هایی كه مسوولان استان در زمینه حمایت از من می دهند تاكنون به این درخواست ها پاسخ نداده ام.

دهقانی كه برادرش محمد نیز در دو سال اخیر در لیگ فوتبال استان بوشهر آقای گل شده است اظهارداشت: در صورت حمایت از سوی مسوولان می توانم نماینده ای شایسته برای استان بوشهر درتیم ملی فوتبال بانوان و حتی ایران در مسابقات بین المللی و جهانی باشم.

وی از خانواده مربیانش، مدیركل ورزش و جوانان استان بوشهرو مدیرعامل باشگاه پرسپولیس آبپخش به خاطر حمایت ها و زحماتشان تشكر كرد.

تیم فوتبال بانوان دلوار كشتی جنوب هم اكنون در رتبه پنجم مسابقات لیگ برتر فوتبال بانوان كشور قرار دارد و محبوبه دهقانی یكی از بازیكنان موثر این تیم است. ك/3

539

سرخط اخبار ورزش