قصرشيرين - فرماندار گيلانغرب با اشاره به اختصاص 500 ميليون ريال اعتبار آموزشي به اين شهرستان گفت: با تخصيص اين ميزان اعتبار اجراي طرح هوشمند سازي در 20 درصد مدارس اين شهرستان آغاز شده است.

به گزارش ایرنا، 'اردشیر رستمی' روز شنبه در آخرین جلسه شورای آموزش و پرورش گیلانغرب در سال 90 افزود: با جذب این اعتبارات تا شش ماه آینده 42 كلاس درس در مدارس این شهرستان به امكانات الكترونیك مجهز شده و هوشمند سازی خواهند شد.

وی با تاكید بر لزوم تدوین برنامه های آموزشی و پرورشی خواستار تلاش بیشتر برای ارتقای فعالیتهای فرهنگی و هنری با توجه به اهمیت تعلیم و تربیت بعنوان زیربنای فعالیت های آموزشی و پرورشی شد.

رییس آموزش و پرورش گیلانغرب هم در این جلسه با اشاره به اهدای 200 میلیون ریال كمك و مشاركت مردمی به مدارس این شهرستان در سال جاری تحصیلی گفت: در یك سال گذشته بیش از 95 هزار نفر ساعت آموزش ضمن خدمت برای فرهنگیان این شهرستان برگزار شده است.

'علی پروین' با بیان اینكه هوشمند سازی كلاس های درس مدارس این شهرستان با سرعت آغاز شده است، افزود: هوشمند شدن كلاس های درس نقش مهمی در افزایش و ارتقای سطح علمی و آموزشی دانش آموزان دارد.

وی همچنین از آمادگی مدارس این شهرستان برای اسكان مسافران نوروزی خبر داد و تاكید كرد: مكان های در نظر گرفته شده جهت اسكان مهمانان نوروزی در مدارس گیلانغرب تجهیز شده اند.ك/2

7398/9102/567

سرخط اخبار استان‌ها