كاشان – امام جمعه آران و بيدگل گفت: حضور فعال ايران در فضاي مجازي يكي از نيازها و ضروريات مهم كشور است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین 'سید محمد موسوی' در خطبه های نماز جمعه این هفته آران و بیدگل اظهار داشت: دشمن برنامه های گسترده ای را برای مقابله با نظام مقدس جمهوری اسلامی از طریق فعالیت در فضای مجازی طراحی كرده است.

وی افزود: در چنین شرایطی تشكیل شورای عالی فضای مجازی و تاسیس مركز ملی فضای مجازی با حكم رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، گامی مدبرانه برای مقابله با تهاجم سایبری دشمن است.

وی خودداری جوانان از عضویت در برخی گروه های تفریحی و سرگرمی سایبری را خواستار شد و گفت: هدف اصلی این گروه ها نفوذ در افكار جوانان و تغییر كردار آنان متناسب با فرهنگ ضد اسلامی و ضد اخلاقی است.

حجت الاسلام موسوی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به نزدیك شدن ایام سال نو، خاطر نشان كرد: صله رحم، تكریم والدین و افراد بزرگ خانواده، تفقد و عیادت از بیماران و كمك به افراد بی بضاعت از سنت های پسندیده نوروز است.

وی همچنین به فرمایشات مقام معظم رهبری در جمع اعضای مجلس خبرگان رهبری اشاره كرد و افزود: شركت گسترده مردم در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شرایطی انجام شد كه از مدت ها قبل دشمنان از طریق هجمه گسترده تبلیغاتی، تهدید و تحریم، دنبال مایوس كردن مردم از حضور در انتخابات بودند.

وی حضور بیش از 90 در صدی مردم آران و بیدگل در این دوره انتخابات را نمایش فضایل اخلاقی و ارزش های اسلامی، وحدت، محبت، غیرت و حمیت مردم این شهرستان دانست و تاكید كرد: حماسه روز 12 اسفند بر تارك تاریخ این مرز و بوم ماندگار شد.

خطیب نماز جمعه آران و بیدگل تاكید كرد: زمان رقابت های انتخاباتی به پایان رسیده و تمامی كاندیداها و مردم باید با هدف كمك و یاری به نماینده منتخب برای خدمت به مردم و نظام گام بردارند.

8132/562/1011

سرخط اخبار استان‌ها