قم - عضو مجلس خبرگان رهبري گفت : جنايات اخير آمريكايي ها در افغانستان نشانه استيصال و شكست آن ها است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین 'عباس كعبی ' روز جمعه در تجمع اعتراض آمیز افغانی های مقیم قم در اعتراض به هتك حرمت قرآن كریم و كشتار جمعی از مردم قندهار توسط نظامیان آمریكایی افزود: مسلما قرآن سوزی و هتك حرمت قرآن توسط آمریكا كه خود یكی از مدعیان حقوق بشر در جهان است پیروزی آن ها تلقی نمی شود بلكه روز به روز نفرت مسلمانان از این استكبار جهانی را بیشتر می كند.

وی ابرازداشت: غیرت دینی مردم افغانستان و دفاع از قرآن و ایستادگی برابر كفار شایسته تقدیر است و افغان هایی كه شوروی را تحمل نكرده و از كشورشان بیرون انداختند توانایی بیرون كردن آمریكا و ناتو از خاك كشورشان را نیز دارند.

وی افزود: هم اكنون شاهد نبرد جبهه دفاع از اسلام ، انقلاب اسلامی و ولایت در برابر آمریكا و صهیونیسم هستیم اما تحولات منطقه اوضاع را به سود اسلام و به ضرر آمریكایی ها پیش برده است.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم افزود:امروز نوای لا اله الا الله روز به روز در تمامی گیتی بیشتر از پیش به گوش می رسد و شاهد گسترش فرهنگ قرآن و معارف آن هستیم.

در تجمع افغانی های مقیم قم كه در مسجد زین العابدین (ع) قم برگزار شد شركت كنندگان با سردادن شعارها و صدور بیانیه ای هتك حرمت به قرآن كریم و كشتار وحشیانه جمعی از مردم بی گناه ولایت قندهار توسط آمریكایی ها را محكوم كردند.

7408/ 550/

سرخط اخبار استان‌ها