۲۶ اسفند ۱۳۹۰،‏ ۱۴:۴۳
کد خبر: 80042656
۰ نفر

پيست كارتينگ شهر كرمان روز جمعه با حضور استاندار و جمعي ديگر از مسوولان استاني افتتاح شد.

به گزارش ایرنا، استاندار كرمان در آیین افتتاح پیست كارتینگ شهر كرمان گفت: شورای اسلامی شهر و شهرداری كرمان تاكنون اقدامات بسیار خوبی را به انجام رسانده اند.

'اسماعیل نجار' ضمن ابراز تشكر از راه اندازی پیست كارتینگ كرمان،‌ اظهارداشت: افتتاح این پیست در آستانه نوروز، محلی مفرح و شاد را برای استفاده مردم به ویژه جوانان ایجاد كرده است.

وی با اشاره به این مطلب كه بخشی افراد حاضر در بیمارستان ها مجروحان تصادفات هستند، ‌عنوان كرد: افراد علاقه مند می توانند به جای معابر و خیابان ها، با مراجعه به این پیست، هیجان خود را صورت ایمن نمایش دهند.

نجار از راه اندازی دو پیست گلایدر در منطقه كوهپایه و خانوك خبر داد و گفت: مكان های راه اندازی این پیست ها مشخص شده، مجوزهای لازم نیز دریافت شده و در حال تامین اعتبار برای احداث این پیست ها هستیم.

شهردار كرمان نیز در این آیین گفت:‌ شهرداری علاوه بر فعالیت های عمرانی، اقدامات اجتماعی و فرهنگی را نیز بر عهده دارد كه بخشی از اقدامات فرهنگی شهرداری، به ورزش و پر كردن بهینه اوقات فراغت مردم به ویژه جوانان بر می گردد.

'ابوالقاسم سیف الهی' با اشاره لزوم ایجاد فضاهای شاد و مفرح برای مردم به ویژه جمعیت جوان كرمان، عنوان كرد: در دوره شهرداران قبلی پیست موتور سواری و اتومبیلرانی تحت پوشش شهرداری قرار گرفته است.

وی با اشاره به این مطلب كه هیات موتورسواری و اتومبیلرانی كرمان مقام اول آسیایی را به خود اختصاص داده است، تصریح كرد: امیدواریم پیست كارتینگ كرمان به بهترین وجه مورد استفاده مردم و به ویژه جوانان قرار گیرد.

'حسین كردی' قائم مقام شهردار و معاون خدمات شهری شهرداری كرمان نیز گفت: پیست كارتینگ كرمان در زمینی به مساحت سه هكتار توسط شهرداری و با همكاری بخش خصوصی راه اندازی شده است.ك/2

7440/2624

سرخط اخبار استان‌ها