۲۶ اسفند ۱۳۹۰،‏ ۱۰:۵۷
کد خبر: 80042436
۰ نفر

قدس - عمليات اجرايي فاز يك مسكن مهر آزاد و تعاوني كاركنان شهرداري قدس با خاكبرداري آغاز شد.

'محسن چیبایی ' مدیرعامل تعاونی مسكن شماره 2 كاركنان شهرداری قدس روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: به منظور سرعت بخشیدن به كارها برای عملیات خاكبرداری 10 دستگاه كامیون و سه دستگاه لودر در دو شیفت مشغول فعالیت هستند.

به گفته وی در قالب نخستین پروژه مسكن مهر شهرستان قدس 2 هزار و 500 واحد در زمینی به مساحت 22 هزار مترمربع ساخته می شود.

وی افزود: این پروژه در 81 قطعه تفیك شده در ورودی جنوبی شهر قدس واقع در كوی فرزان ساخته خواهد شد و از جمله مزیت های آن قرار گرفتن در محدوده شهری و برخورداری از تمام امكانات و زیرساخت های لازم از جمله آب، برق، گاز، تلفن، جدول كشی، فضای سبز و غیره است.

چیبایی یادآور شد: این واحدها كه به صورت خودمالكی و دارای سند اعیانی هستند، در متراژهای 70 و 90 متری ساخته می شوند.

وی قیمت تمام شده برای ساخت هر واحد با احتساب قیمت زمین را متری شش میلیون ریال ذكر كرد و افزود: 250 میلیون ریال از هزینه ساخت در قالب تسهیلات مسكن مهر و بقیه را متقاضیان در چهار مرحله پرداخت خواهند كرد.

وی ادامه داد: این پروژه با هدف جلوگیری از ساخت و سازهای بی رویه و غیرمجاز در سطح شهرستان، با رعایت تمام استانداردها به عنوان نمونه ساختمان سازی صنعتی با دریافت بیمه تضمین كیفیت ساخت، ساخته می شود.

قائم مقام شهردار منطقه یك شهرداری قدس افزود: تمام واحدها دارای پاركینگ، آسانسور، انباری، سیستم پكیج و رادیاتور، كابینت، تجهیزات كامل كلید و پریز، كف سرامیك و نمای تركیبی هستند.

چیبایی خاطرنشان كرد: فاز اول این پروژه برای ساخت هزار واحد اجرا می شود و مقدمات بقیه فازها نیز در دست اجرا است.

وی پیش بینی كرد این واحدها در مدت 15 ماه به متقاضیان تحویل شود.

تهرام/ 7423/ /1556/

سرخط اخبار اقتصاد