شهركرد _ استاندار چهارمحال و بختياري گفت: نمايشگاه دستاوردهاي چهار سفر استاني رييس جمهور و اعضاي هيات دولت به اين استان در آستانه يكصدمين سفر استاني، در شهركرد برگزار مي شود.

'علی اصغر عنابستانی' روز جمعه در گفت و گو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: این نمایشگاه فروردین ماه سال 91 برگزار می شود.

وی گفت: سفرهای استانی رییس جمهور ملت و دولت را به همدیگر نزدیك كرد و اعضای هیات دولت با حضور در دورافتاده ترین نقاط كشور از نزدیك با مردم و مشكلات آنان آشنا شدند و برای حل مشكلات تصمیم گیری كردند.

او افزود: ‌اعضای دولتهای نهم و دهم در قالب سفرهای استانی و دیدار چهره به چهره با مردم تلاش كردند ارتباط و تعامل نزدیكی با اقشار مختلف مردم داشته باشند.

رییس جمهور تاكنون سه بار در قالب سفرهای استانی به چهارمحال و بختیاری و یك بار نیز به صورت جداگانه به شهرستان كوهرنگ سفر كرده است كه این سفر در قالب دور نخست سفرهای استانی بود و به دلیل بارش شدید برف با سفر استانی رییس جمهوری به اصفهان همزمان شد.

وی همچنین دو بار برای آبگیری 'سد كارون 4' در فروردین 1389 و بهره برداری از این سد در سال 90 به شهرستان لردگان در چهارمحال و بختیاری سفر كرد.

رییس جمهوری اسلامی ایران برای حضور در مراسم بهره برداری از نخستین كارخانه ورق خودرو خاورمیانه، آبان ماه سال 89 نیز به چهارمحال و بختیاری سفر كرد.

547