قم ـ نمايشگاه دايمي عرضه متبركات و محصولات آستان مقدس كريمه اهل بيت(س) روز پنج شنبه با حضور توليت حرم حضرت معصومه(س) افتتاح شد.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی آستان مقدس حضرت معصومه(ع)، حجت الاسلام و المسلمین 'سید محمد سعیدی'، در حاشیه افتتاح این نمایشگاه بر لزوم استفاده از ظرفیتهای فرهنگی آستان مقدس حضرت معصومه(س) تاكید كرد.

وی گفت: ایام نوروز فرصت ارزشمندی برای اجرای برنامه های فرهنگی مناسب برای زایران و مجاوران حرم كریمه اهل بیت(س) است.

بر اساس این گزارش، درنمایشگاه دایمی عرضه متبركات و محصولات آستان مقدس كریمه اهل بیت(س) كه در صحن جواد الائمه(ع) حرم مطهر برپا شده است، محصولات فرهنگی از جمله كتاب های قصه، حدیث، روایات، قرآن، مفاتیح و نرم افزار های مختلف مذهبی ارایه می شود.

همچنین در این نمایشگاه متبركاتی كه از سوی ارادتمندان حضرت معصومه (س) به آستان ایشان اهدا شده است، به نمایش گذاشته شده كه فرشهای دست بافت در اندازه های مختلف و با انواع كوچك، زرنیم، زرچارك و معمولی، انگشتر، تسبیح و ساعت، روسری، سجاده و جانماز و لوستر از جمله این متبركات است.

نمایشگاه عرضه متبركات آستان مقدس حضرت معصومه(س) در دو نوبت صبح از ساعت 9 الی 12 و 30 دقیقه و عصر از ساعت 16 الی 21 و 30 دقیقه برای بازدید علاقمندان دایر است. ك/1

/7404/ 380/

سرخط اخبار استان‌ها