دزفول- وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي گفت: سال 91 به لحاظ كارهاي فرهنگي قابل مقايسه با سالهاي پيش نخواهد بود زيرا تقويم كارهاي فرهنگي و عمراني آن تحولات مثبتي در كشور درپي خواهد داشت.

دكترسید' محمد حسینی' روز پنج شنبه در حاشیه افتتاح خانه هنر اندیمشك در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا در پاسخ به این سوال كه رویكرد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال جدید چیست اظهار داشت:خوشبختانه برنامه های متعددی درزمینه های مختلف از جمله سینما,هنرهای تجسمی، رسانه های دیجیتال، علوم قرآنی، نمایش، موسیقی، كانونهای مساجد پیش بینی شده و ایده های ارزشمندی وجود دارد كه در سال 91 محقق خواهند شد.

وی افزود: جشنواره ها و برنامه های فرهنگی در سال جدید با كیفیت هر چه بیشتر و با نگاهی نو برگزار می شوند و ما تلاش می كنیم این برنامه ها با جدیت بیشتر صورت گیرند.

حسینی اضافه كرد: در زمینه های گسترش علوم قرآن, اعتبارات خوبی در حال تخصیص و در این زمینه نیز برنامه ریزی های مثبتی انجام گرفته است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تاكید كرد: در سال جدید با حمایت هر چه بیشتر از موسسات قرآنی و فرهنگی بستر اشاعه و ارتقاء ارزشهای والای اسلامی و فرهنگ ارزشها را مهیا می كنیم.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگار ایرنا مبنی بر حمایت از خبرنگاران گفت كه برنامه های حمایتی از خبرنگاران از سوی وزارتخانه متبوعش در حال انجام است.

7281/538

سرخط اخبار استان‌ها