گرگان - معاون سياسي امنيتي استاندار گلستان گفت : آموزش و پرورش در ايجاد انگيزه حضور و بارور كردن انديشه هايي كه در صحنه هاي مختلف بايد وارد ميدان شوند نقش مهم و غير قابل انكاري را ايفا مي كند.

به گزارش ایرنا 'علیرضا جمشیدی' امروز در دوازدهمین و آخرین جلسه شورای آموزش و پرورش استان افزود: از نظر بارور شدن اندیشه ها وبه دلیل كثرت جمعیتی كه باید وارد میدان شوند ، آموزش و پرورش نقش حساس و مهمی دارد به این دلیل كه بخش اعظمی از جمعیت جامعه كه جوانان و نوجوانان بشمار می روند همه به نوعی در مدارسی درس می خوانند كه بخشی از مجموعه آموزش و پرورش بشمار می رود .

وی ادامه داد : مدارس كه خانه دوم دانش آموزان محسوب می شوند ، نقش بسزایی در ترغیب ، تشویق و ایجاد انگیزه و اهمیت حضور در صحنه ها و عرصه های مختلف را در بین دانش آموزان و خانواده های آنها دارند .

معاون استاندار گلستان در ادامه یاداور شد: سالی را كه پشت سر گذاشتیم سرشار از موفقیت های پی در پی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی بود كه نمونه بارز این پیروزی ها حماسه باشكوه حضور مردم بابصیرت ایران اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات 12 اسفند بود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینكه محاسبات توهّم آمیز دشمن سبب اشتباهات پی در پی آنها می شود، تأكید كرد: آنها ملت ولایتمدار و شهیدپرور ایران اسلامی را خوب نمی شناسند كه تحت رهبری مدبرانه و هوشمندانه مقام معظم رهبری و حرف شنوی مردم با بصیرت، هرگونه توطئه ای را خنثی می سازند.

رییس ستاد انتخابات استان گلستان در ادامه از اداره كل آموزش و پرورش استان كه كمك ویژه ای را در ایام انتخابات با در اختیار قرار دادن بخش اعظمی از نیروهای انسانی و مدارس و فضاهای آموزشی داشت تقدیر و تشكر نمود.

601

سرخط اخبار استان‌ها