اصفهان–امام جمعه سميرم گفت:مجلس خانه ملت و جايگاه منتخبان مردم است و بايد همه ظرفيت آن در خدمت اسلام و مردم مسلمان باشد.

حجت الاسلام و المسلمین 'سید حبیب الله موسوی' روز شنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا از نمایندگان مجلس شورای اسلامی بویژه نمایندگان دور نهم خواست مشتاقانه و پرانرژی و تنها برای رضای خدا كار كنند.

وی به نمایندگانی كه برای دور نهم رای نیاوردند، گفت:شما باید خالصانه تا آخرین روز حضور قانونی خود در این منسب حساس، مجدانه و پرتلاش پیگیر كار مردم و مملكت اسلامی باشید.

وی رقابت دیروز و رفاقت امروز را نشانگر معنا نداشتن شكست در جامعه دینی برشمرد و اظهار داشت: كاندیداها باید آرای اعلام شده را پذیرا باشند و بدانند كه نتیجه انتخابات، مورد احترام مردم است.

حجت الاسلام موسوی، رعایت اخلاق را یكی از ضروریات بعد از انتخابات دانست و گفت: روند برپایی انتخابات نهم بسیار پرشور و باشكوه بود و همه در شیرینی پیروزی بزرگ مردم و نظام سهیم هستند.

وی با اشاره به كشیده شدن انتخابات در این شهرستان به مرحله دوم گفت:مردم سمیرم با مشاركت 93 درصدی در این انتخابات حضور حماسی خود را نشان دادند و در دور دوم هم این مشاركت را خواهند داشت.

شهرستان سمیرم با 105 هزار جمعیت ،120 روستا و چهار شهر سمیرم، كمه، حنا و ونك در 160 كیلومتری جنوب اصفهان قرار دارد.

7147/1042

سرخط اخبار استان‌ها