نصرالله: پیروزی آینده باشکوه تر از پیروزی های قبل خواهد بود ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 89/08/23 سیاسی.6.ل بیروت - سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان گفت: پیروزی آینده حزب الله با توجه به روحیه بلند شهادت طلبی نزد رزمندگان مقاومت عظیم تر و باشکوه تر از پیروزی های قبل از جمله پیروزی های سال 2000 و 2006 خواهد بود.
گزارش اختصاصی ایرنا از بیروت حاکی است، دبیر کل حزب الله در سخنرانی اخیر خود برای جمعی از لبنانی ها گفت: رژیم صهیونیستی درسال 1982میلادی با وارد کردن صد هزار سرباز خود و با حمایت 25 هزار نیروی چند ملیتی و با یاری 20 هزار نفر از نیروهای لبنانی نیمی از خاک لبنان را اشغال کرد و برخی نیروهای لبنانی نیز در راستای خدمت به مصالح رژیم صهیونیستی وارد میدان عمل شدند.
دبیرکل حزب الله لبنان تصریح کرد: ایمان به ائمه اهل بیت (ع) و فرهنگ شهادت طلبی و اخلاص برادران رزمنده در قبال انجام وظیفه شرعی ما را به طی راه سخت بیست ساله مبارزه علیه رژیم صهیونیستی به رغم داشتن کمترین امکانات مادی و دنیوی توانمند کرده است.
نصرالله ادامه داد: کشورهای بزرگ منطقه با هدف قطع منبع تامین مادی حرکت های اسلامی مانند جنبش حماس وجهاد اسلامی درسال 1996میلادی در شرم الشیخ گردهم آمدند و بعد از آن بلافاصله عملیات خوشه های خشم رژیم صهیونیستی علیه لبنان از سرگرفت که به شکست سخت این رژیم منجر شد.
وی تصریح کرد: در سال 2000 میلادی نیز شاهد عقب نشینی رژیم صهیونیستی از سرزمین های اشغالی جنوب لبنان بودیم و آنان به برکت خون شهدا و جان فشانی رزمندگان مقاومت اسلامی در سال 2006 میلادی دچار شکست مذبوحانه ای شدند.
سید حسن نصرالله تاکید کرد: اینک دیگر خبر از خواب های رژیم صهیونیستی در تاسیس کشور بزرگ و پهناور در سطح منطقه نیست و استکبار جهانی تنها به ادامه حیات این رژیم در محل فعلی قانع شده است.
وی پیرامون حل بحران کنونی لبنان گفت: ما مرحله کنونی لبنان را پشت سر خواهیم گذاشت و تلاش های سنگین و جدی در راستای حل بحران لبنان در حال انجام است و امید رسیدن به نتایج مثبت همچنان پابرجاست.
سید حسن نصرالله با اشاره به اینکه برای رویارویی با هرگونه پیشامد احتمالی آمادگی کامل دارد گفت: رژیم صهیونیستی قادر به تحمل خسارت جنگ نیست و ارتش و جامعه رژیم صهیونیستی نیز تاب و تحمل پیامدهای جنگ آینده را نخواهند داشت.
دبیر کل حزب الله در بخش دیگری از سخنانش گفت: همزمان با پیروزی انقلاب اسلامی ایران که در نوع خود رویدادی مهم و جهانی بود، شیعیان در دنیا از جمله لبنان تحت تاثیر فکر و راه امام خمینی (ره ) احیا شدند.
دبیرکل حزب الله با تاکید بر اهمیت ولایت فقیه گفت: امام خمینی قبل از آن که رهبر انقلاب اسلامی باشد، مقتدا، امام زهدان، عارفان و صالحان جهان است و آفتاب مهر او در قلب و جان ما رخنه کرده و مسیر مقاومت اسلامی را از بدو تاسیس آن درسال 1982 میلادی روشنایی بخشیده است.
خاورم 1431**1030*2023* شماره 091 ساعت 14:38 تمام

سرخط اخبار جهان