حضور ایران در دور دوم مسابقات دوچرخه سواری بین المللی جولان در سوریه ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 90/07/11 ورزش.خارجی.سوریه.ایران دمشق- آرش امیدفر مربی تیم دوچرخه سواری بانوان ترافیک تهران گفت: دور دوم مسابقات بین المللی دوچرخه سواری جولان در بخش بانوان عصر دوشنبه در مسافت 90کیلومتر برگزار می شود.
وی صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در دمشق در ارتباط با آمادگی تیم اعزامی از ایران در این دوره از مسابقات گفت : با توجه به نتایج دور اول و اقدامات انجام شده برای آمادگی اعضای تیم، امیدواریم امروز به نتایج بهتری دست یابیم.
مربی تیم دوچرخه سواری بانوان ترافیک تهران خاطر نشان کرد: رقبای تیم ایرانی از کشورهای مختلف در حد المپیک و قهرمان جهان هستند و نتایج بدست آمده تاکنون خوب بوده است.
امیدی فر افزود: حضور تیم دوچرخه سواری زنان ترافیک ایران در این دوره از مسابقات به عنوان اولین تجربه صورت می گیرد و نتیجه رضایت بخش است.
تیم دوچرخه سواری بانوان ترافیک ایران، در نخستین مرحله مسابقه های بین المللی دوچرخه سواری جولان سوریه که روز شنبه گذشته برگزار شد ، در مسافت 60 کیلومتر، به مقام سوم تیمی دست یافت.
این مسابقات در بخش زنان با شرکت 5 تیم از جمله ترافیک تهران برگزار می شود.
مقام نخست تیمی این مسابقه ها به تیم اوکراین رسید و تیم مختلط سوریه ( فنلاند و سوریه ) دوم شد.
این مسابقه ها از عصر شنبه و با حضور تیم های جمهوری اسلامی ایران، اوکراین، ملی سوریه، مختلط فنلاند و سوریه و مختلط سوریه و فلسطین آغاز شد 'رقیه شریفی '، 'مریم جلالیه '، 'عادله نوری ' و 'سولماز کربلایی ' به عنوان رکابزن و 'فاطمه اکبرزاده ' به عنوان سرپرست، ترکیب این تیم را در مسابقه های بین المللی دوچرخه سواری سوریه تشکیل می دهند.
تیم دوچرخه سواری بانوان ترافیک تهران، در نخستین تجربه بین المللی خود به عنوان نماینده ایران در این مسابقه ها، روز 5 مهر ماه وارد شهر دمشق پایتخت سوریه شد.
یکی از داوران این مسابقات مجید ناصری داور بین المللی ایرانی است .
خاورم 1369**1436** شماره 063 ساعت 10:20 تمام

سرخط اخبار جهان