۱۳ فروردین ۱۳۹۰،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 7901734
۰ نفر
هراس رژیم صهیونیستی از تغییرات در منطقه مانور نظامی ارتش رژیم صهیونیستی نزدیک مرزهای جنوبی لبنان ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 90/01/12 سیاسی.اسراییل.حزب الله.سوریه بیروت - روزنامه صهیونیستی جروزالیم پست نوشت: ارتش اسراییل با توجه به تغییرات گسترده منطقه ؟ برای کسب آمادگی در قبال جنگ احتمالی ؟ چند مانور نظامی برگزار می کند.
به گزارش ایرنا از بیروت، روزنامه جروزالیم پست افزود: این مانورهای نظامی اسراییل برای جلوگیری از سناریوهای احتمالی است که شاید در خلال جنگ با حزب الله لبنان با همراهی سوریه و حماس روی دهد.
جروزالیم پست ادامه داد: این اولین مانوری است که ژنرال بینی جانتز فرمانده جدید ستاد ارتش اسراییل و جرشون هکوهین رییس دانشکده های افسری ارتش بر آن نظارت می کند.
سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی نیز در گفتگو با این روزنامه گفت: این مانورها بخشی از برنامه های آموزشی است که شامل نیروهای دریایی، زمینی و هوایی می شود.
شبکه 7 تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز اعلام کرد: ارتش اسراییل حدود یک هفته است که مانورهای بسیار گسترده ای را شروع کرده که در آن سلاح دریایی و هوایی به کار گرفته شده و سربازان پیاده نظام و افسران نیروهای پشتیبانی نیز حضور دارند.
خاورم 1030**2021* شماره 003 ساعت 00:10 تمام

سرخط اخبار جهان