۲۷ اسفند ۱۳۸۶،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 7582954
۰ نفر
علی لاریجانی : غرب ، صدای بلند ملت ایران را بشنود ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 27/12/86 کلیات قم- نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی ، گفت : غرب پس از این انتخابات باید صدای بلند ملت ایران را بشنود و پیام مردم این کشور را خوب درک کند.
علی لاریجانی عصر دوشنبه درجلسه معارفه استاندار جدید قم ،خطاب به کشورهای غربی افزود: باتمام اهتمامی که در دلسرد کردن مردم ایران بخرج دادید ، نتیجه انتخابات را دیدید واین سخنان شما درمورد انتخابات ایران ، حکایت ازانجماد ذهنی شماست .
نماینده منتخب مردم قم درمجلس هشتم شورای اسلامی گفت: برغم اینکه بارها این راه را آزموده اید متاسفانه باز با صدور قطعنامه وتهدید تلاش کردید تا مردم را از حضور در انتخابات مانع شوید ولی دید که تلاشهایتان بازهم نتیجه معکوس داد.
وی گفت : ملت ایران برغم تمام بحثهای درونی خود به سخنان رهبرش گوش داد و این انتخابات را به پیروزی رهبرش برشما تبدیل کرد.
لاریجانی گفت : این انتخابات اگر پیروزی دارد آن مقام پیروز واقعی ، رهبر معظم انقلاب است که با طراحی و تدبیر خود این پیروزی بزرگ را سبب شد.
عضو شورای عالی امنیت ملی افزود: ملت ایران هرگز مرعوب شما نمی شود وهیچ وقت روی خوشی به شما نشان نخواهد داد.
نماینده منتخب مردم قم در مجلس هشتم شورای اسلامی ادامه داد: شما باید پاسخ ملت ایران را بشنوید وبدانید این ملت راه خود را پیدا کرده و با صلابت این راه را می رود.
وی گفت : اقدامات خصمانه شما عملا کینه مردم ایران را نسبت به شما بیشتر و عمیق تر می کند.
وی خطاب به اصولگرایان ،گفت: نباید مغرور بشوید واز انجام خدمات بزرگ به مردم غافل شوید و با تعامل ، همدلی و همگرایی عزت ایران را فراهم کنید علی لاریجانی افزود: نمایندگان مجلس هشتم نباید به جای تلاش برای رفع مشکلات مردم به بحث و جدل با جریان های سیاسی مختلف بپردازند.ک /2 شبد1856**536** شماره 376 ساعت 23:17 تمام