یک مسوول سازمان ملی جوانان: 66درصد جوانان درانتخابات هشتم مشارک ت کردند ......................................................................
سمنان ، خبرگزاری جمهوری اسلامی 27/12/86 داخلی.سیاسی.انتخابات.هشتم.جوانان.
مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان ملی جوانان کشور از مشارکت 66 درصدی جوانان در انتخابات هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی خبر داد.
"محمدصادق اکبری" روز دوشنبه در مراسم معرفی رییس سازمان ملی جوانان در استان سمنان گفت: از 15 میلیون جوان واجد شرایط شرکت در انتخابات، 10 میلیون و 500 هزار نفر در انتخابات شرکت کردند.
وی با اشاره به تشکیل شورای هماهنگی تشکل های سراسری جوانان از دو ماه گذشته در کشور افزود: هدف اصلی از ایجاد تشکل های سراسری جوانان، مشارکت دادن جوانان در امور و سازماندهی تشکل هااست.
اکبری از تلاش مسوولان و متولیان امور جوانان در استان سمنان و کسب رتبه ـ های برتر جوانان این استان در امور مختلف تقدیر کرد.
استاندار سمنان نیز در این مراسم گفت: جوانان نباید خود را جدای از دیگران بدانند و مسوولان نیز موظف هستند جوانان را در امور مشارکت دهند.
"علی عبدالهی" با اشاره به تلاش دولت برای جلب مشارکت جوانان در امور مختلف گفت: این فعالیت مهم دولت بر خلاف میل دشمنان است.
معاون سیاسی امنیتی استانداری سمنان نیز گفت: با تلاش مسوولان و مشارکت تشکل های غیردولتی، زیرساخت های فعالیت جوانان در این استان فراهم شده است.
"احمد عجم"با اشاره به اینکه 220 هزار نفر از جمعیت حدود 600 هزارنفری این استان را جوانان تشکیل می دهند،افزود: در زمینه ساماندهی امور جوانان مشارکت خوبی در استان سمنان وجود دارد.
در این مراسم با تقدیر از "حسن سعدالدین" مدیر قبلی نمایندگی سازمان ملی جوانان در استان سمنان ، "امیرعلی عموزاده" به عنوان مدیر جدید این نهاد در استان معرفی شد. ک/2 7342/599/608/508 شماره 222 ساعت 13:58 تمام