رییس شورای شهر رشت: با جذب اعتبارات استانی به توقعات شهروندان جامه عمل می پوشانیم ....................................................................
رشت، خبرگزاری جمهوری اسلامی 27/12/86 داخلی.اجتماعی.
رییس شورای اسلامی شهر رشت گفت: با جذب اعتبارات استانی خواهیم توانست به توقعات شهروندان جامع عمل بپوشانیم.
به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی شهرداری رشت "محمدرضا قاسمی" در اولین جلسه شورای اداری شهرداری رشت، افزود: با جذب این اعتبارات روز به روز شاهد شکوفایی بیشتر خواهیم شد.
وی گفت: خداوند متعال را شاکریم که اعضای شورا توفیق یافتند شهرداری را انتخاب کنند که تمام شاخص های یک شهردار خوب را دارا است و تعهد، اخلاص و خستگی ناپذیری در کار از برجسته ترین مواردی است که در کارنامه وی جلوه گر است.
وی افزود : با توجه به این که نگاه استاندار گیلان به عنوان مقام ارشد استان به شهرداری رشت یک نگاه ویژه است بنابراین باید سعی کنیم تا در تحقق خواسته های به حق شهروندان تلاش کنیم و در رفع نواقص و کاستی های همت خویش را به کار بندیم.
شهردار رشت نیز در این جلسه گفت: در مجموعه شهرداری رشت اتحاد و همدلی به اثبات رسیده و پرسنل زحمتکش شهرداری رشت در بحران برف 86 این همدلی و هماهنگی را به منصه ظهور رساندند.
" محمود فریدونی" با بیان این مطلب که مجموعه شهرداری رشت کارآمد است، افزود: از هر کسب به اندازه عملکردش توقع دارند، بنابراین بالارفتن سطح توقع شهروندان به حق است و ما نیز باید دست به دست هم، متصل و پیوسته در مسیر خدمت گزاری گام برداریم.
وی گفت: معتقدم اگر کارها با صداقت و راستی پیش رود عنابت خداوند متعال را در بر دارد، بنابراین همه ما باید با صرف وقت و فکر بیشتر، فعال کردن بیشتر نیروهای مجموعه توقعات منطقی و قانونی شهری را جامه عمل بپوشانیم.
ک/1.
7286/604 شماره 140 ساعت 12:51 تمام