۲۷ اسفند ۱۳۸۶،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 7582602
۰ نفر
فرماندار بروجرد بر تامین سلامت مسافران نوروزی تاکید کرد ......................................................
بروجرد، خبرگزاری جمهوری اسلامی 27/12/86 داخلی.فرهنگی. گردشگری.تعطیلات نوروزی.
فرماندار بروجرد بر تامین سلامت مسافران نوروزی در ایام تعطیلات تاکید کرد.
محمدعلی توحیدی، روز دوشنبه در نشست اعضای ستاد نوروزی این شهر گفت: باید از همه امکانات موجود به ویژه در بخش دولتی برای تامین سلامت جسمی و روحی مسافران نوروزی استفاده شود.
وی افزود: همچنین براساس تاکید دولت، باید 50 درصد ظرفیت مهانخانه ها، مهمانسراها و امکانات دولتی در اختیار مسافران نوروزی قرار بگیرد و مسوولان ادارات موظفند بر اساس این تکلیف عمل کنند.
وی گفت: شایسته نیست این امکانات بدون استفاده باشد و مهمانان نوروزی در پارکها و معابر استراحت کنند.
فرماندار بروجرد همچنین بر برخورد قاطع و جدی مسوولان انتظامی با متخلفان تاکید کرد و گفت: ماموران نیروی انتظامی باید با حضور مستمر خود به ویژه در جاده ها، ضمن تامین امنیت مسافران نوروزی آنها را نسبت به برخی مسایل، راهنمایی نمایند.
توحیدی افزود: همچنین کنترل قیمت انواع کالاها به ویژه میوه و تره بار باید در ایام تعطیلات نوروز به شدت انجام شود و با متخلفان در زمینه گرانفروشی و کم فروشی نیز برخورد شود.
وی بر نحوه خدمات مطلوب از سوی بانکها به مسافران نوروزی تاکید کرد و گفت: بانکها باید در ایام تعطیلات کشیک هایی برای اصلاح و شارژ دستگاههای خودپرداز بانکی درنظر گرفته تا مسافران نوروزی مشکلی در زمینه تامین پول از این طریق نداشته باشند.
فرماندار بروجرد اعلام کرد: پس از اتمام تعطیلات نوروز تمامی ادارات دولتی این شهر باید گزارشی از نحوه عملکرد خود را در زمینه خدمات رسانی به مسافران نوروزی ارایه دهند.
در ادامه 28 مصوبه ستاد نوروزی بروجرد بررسی و نسبت به برخی مسایل و مشکلات تصمیم گیری شد.ک/2 7189/2624/587 شماره 024 ساعت 09:51 تمام