71 درصد از مردم چهارمحال و بختیاری در انتخابات مجلس هشتم شرکت کردند ....................................................................
شهرکرد، خبرگزاری جمهوری اسلامی 25/12/86 داخلی.سیاسی.انتخابات.هشتم. ستاد.
استاندار چهارمحال وبختیاری گفت: 71 درصد از مردم این استان در هشتمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در چهار حوزه انتخابیه شرکت کردند.
به گزارش ایرنا، " رجبعلی صادقی " روز شنبه در گفت وگو با خبرنگاران افزود: مردم چهارمحال وبختیاری با لبیک به ندای مقام معظم رهبری ، حضوری پررنگ و حداکثری را در انتخابات مجلس هشتم رقم زدند.
وی، با قدردانی از حضور مردم استان در پای صندوقهای رای در 24 اسفندماه اعلام کرد، مردم چهارمحال و بختیاری همچون انتخابات گذشته، در این دوره از انتخابات نیز حماسه ساز شدند.
استاندار چهارمحال وبختیاری اظهار داشت: بیش از 12 هزار عوامل اجرایی انتخابات هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی دراین استان با فعالیت شبانه روزی برای برگزاری انتخابات تلاش کردند و انتخابات استان در کمال صحت و سلامت برگزار شد.
صادقی اظهار داشت:انتخابات هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی یکی از بی نظیرترین و سالم ترین انتخابات بود.
به گفته وی ، در این دوره از انتخابات در حوزه انتخابیه بروجن و حوزه انتخابیه اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار دو نامزد انتخاباتی با کسب بیشترین آرا ماخوذه به هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی راه یافتند.
صادقی بیان داشت:در حوزه انتخابیه شهرکرد و حوزه انتخابیه لردگان نیز انتخابات هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی به دور دوم کشیده شد.
به گفته وی، مرحله دوم انتخابات هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی دراردیبهشت ماه برگزار می شود.
به گزارش ایرنا،در چهارمحال وبختیاری 550 هزار نفر در انتخابات مجلس هشتم در چهار حوزه انتخابیه واجد شرایط رای بودند.ک/2 7359/671/546 شماره 402 ساعت 17:28 تمام