نمایشگاه توانمندی صنایع و صادرات گیلان در منطقه آزاد انزلی گشایش یافت .....................................................................
بندرانزلی ، خبرگزاری جمهوری اسلامی 25/12/86 داخلی.اقتصادی.صادرات.نمایشگاه.
نمایشگاه توانمندی صنایع و صادرات استان گیلان از روز شنبه در بندرانزلی گشایش یافت.
مدیر خدمات تجاری و امور نمایشگاه های منطقه آزاد انزلی در این باره به خبرنگار ایرنا گفت:این نمایشگاه با هماهنگی سازمان صنایع استان و واحدهای صنعتی و نمونه صادراتی استان برگزار شده است.
"حمیدرضا علی اکبری" هدف از برگزاری این نمایشگاه را تبدیل کردن منطقه آزاد به مرکز دائمی نمایشگاه توانمندی های صنعتی و صادراتی گیلان عنوان کرد.
وی افزود: با تمرکز این واحدها در نمایشگاه منطقه، نقاط ضعف و قوت صنایع مشخص و دسترسی مخاطبان در سطح استان و کشور و بین المللی به صنایع و صادرکنندگان نمونه گیلان تسهیل می شود.
وی افزود: تشکیل نهادهای مرتبط با فعالیتهای صنعتی و اقتصادی در منطقه مثل اتاق بازرگانی و واحدهای بازاریابی مخصوص صنایع استان از دیگر اهداف برپایی این نمایشگاه است.
به گفته وی تاکنون 20 واحد صنعتی قراردادهایشان را منعقد کرده اند و از ابتدای فروردین رسما تولیداتشان را در معرض دید عموم قرار خواهند داد.
وی اظهار داشت: 35 واحد صنعتی دیگر نیز تا فروردین به این نمایشگاه ملحق می شوند و به مرور به 100 واحد صنعتی نمونه خواهد رسید.
این نمایشگاه هم اکنون در 60 غرفه به وسعت یک هزار و 200 متر گشایش یافته اما با توجه به درخواست صنایع استان قابل توسعه است .
در این نمایشگاه تولیدات صنایع نمونه در زمینه پوشاک،مواد غذایی ، کالاهای صوتی و تصویری ، محصولات بهداشتی و غیره در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.
ساعت بازدید از نمایشگاه 9 و نیم صبح تا 9 و نیم شب است.
7152/620/508 شماره 381 ساعت 16:41 تمام