مسوولان خراسان شمالی بر حضور گسترده در انتخابات مجلس تاکید دارند ...............................................................
بجنورد ، خبرگزاری جمهوری اسلامی 13/12/86 داخلی.سیاسی.انتخابات.هشتم.دیدگاه.
مسوولان استان خراسان شمالی حضور گسترده مردم در انتخابات هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی را مهمترین مولفه برای تقویت دموکراسی و تثبیت نظام جمهوری اسلامی می دانند.
آنان معتقدند گستردگی مشارکت مردم در انتخابات هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی می تواند موجب خنثی سازی توطئه دشمنان علیه جمهوری اسلامی شود.
استاندار خراسان شمالی می گوید با گذشت 29 سال از پیروزی انقلاب اسلامی مردم ایران با حضور گسترده خود در صحنه های انقلاب و نظام به خصوص انتخابات حماسه ای به یادماندنی رقم زدند.
محمدحسین جهانبخش به خبرگزاری جمهوری اسلامی گفت: شرکت گسترده و آگاهانه مردم در انتخابات به مانند یک رفراندوم برای تثبیت نظام کارآیی دارد و نشانگر رشد و بلوغ سیاسی مردم ایران است.
وی افزود: مردم ما قطعا با حضور گسترده خود در انتخابات هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی بار دیگر با آرمانهای نظام تجدید پیمان می کنند.
او اظهار داشت: امروز به برکت جمهوری اسلامی و حضور آگاهانه مردم در صحنه های انقلاب، کشور به پیشرفتهای خوبی در زمینه های مختلف دست یافته است.
وی آحاد مردم را در خراسان شمالی به شرکت گسترده در انتخابات و انتخاب نامزد اصلح برای مجلس دعوت کرد.
نماینده مردم خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری نیز گفت: حضور گسترده مردم در انتخابات در نظام ما که از پشتوانه قوی مردمی برخوردار است اهمیت ویژه ای دارد.
آیت الله حبیب الله مهمان نواز افزود: مردم ما در تمام صحنه های کشور از بدو پیروزی انقلاب تاکنون حضور گسترده داشته و باید در انتخابات مجلس هشتم نیز مشارکت حداکثری داشته باشند.
وی گفت: حضور گسترده مردم در انتخابات هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی موجب خنثی شدن توطئه دشمنان نظام و انقلاب می شود.
او افزود: امروز دنیای استکبار چشم به انتخابات مجلس هشتم دوخته و میزان حضور مردم در این انتخابات را رصد می کند.
وی اظهار داشت: قطعا مردم ما در این انتخابات با حضور هوشمندانه خود بار دیگر بذر ناامیدی و یاس را در اردوگاه دشمنان اسلام به خصوص استکبار جهانی می پاشند.
رییس ستاد بازرسی هشتمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان نظام اسلامی همیشه و در تمام صحنه های انقلاب چشم به میزان حضور مردم در انتخابات داشته اند.
محمدحسین نژادحسین اظهار داشت: نظام جمهوری اسلامی نشات گرفته از پشتوانه مردمی است و مردم نیز با حساسیت نسبت به این نظام در تمام صحنه های آن حضوری گسترده دارند.
وی گفت: مردم در انتخابات هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی نیز همانند راهپیمایی 22 بهمن با حضور گسترده موجب تقویت نظام و ناامیدی دشمنان خواهند شد.ک/4 2712/626/660 شماره 318 ساعت 14:38 تمام