آتش نشانی بروجرد درباره نگهداری مواد محترقه در منازل مسکونی هشدار داد ......................................................................
بروجرد، خبرگزاری جمهوری اسلامی 13/12/86 داخلی.اجتماعی.حوادث.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی بروجرد گفت: با توجه به فرارسیدن آیین چهارشنبه سوری شهروندان باید از نگهداری هر گونه مواد محترقه در واحدهای مسکونی خودداری نمایند.
"منصور میرطاووسی" روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: نکهداری موادمحترقه خطرناک بوده و در صورت نگهداری ممکن است حوادث ناگوار و جبران ناپذیری برای اعضای خانواده ایجاد نماید.
وی ادامه داد: در آستانه آیین چهارشنبه سوری انواع مواد محترقه و آتش زا در خیابانهای بروجرد توسط دستفروشان به صورت پنهانی به مردم عرضه می شود، که اغلب کودکان و نوجوانان خریدار این مواد هستند.
وی تاکید کرد: والدین باید ضمن هوشیاری بیشتر کودکان و نوجوانان خود را با خطرات استفاده و نگهداری این مواد آشنا نمایند و آنها را از دسترس فرزندان خود دور کنند.
وی گفت: شهروندان باید ضمن رعایت احتیاط، هر گونه تخلفی را در زمینه ساخت مواد محترقه و فعالیت برخی کارگاههای سازنده اینگونه مواد را به فرماندهی انتظامی گزارش دهند. ک/3 7189/2624/587 شماره 237 ساعت 13:42 تمام