۱۳ اسفند ۱۳۸۶،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 7575405
۰ نفر
قرائت کنتور برق در قزوین مکانیزه می شود ....................................................
قزوین ،خبرگزاری جمهوری اسلامی 13/12/86 داخلی.اقتصادی.برق.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین گفت : قرائت کنتور برق در این استان مکانیزه می شود.
سید "یوسف جبارزاده" روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگارایرنا افزود: در حال حاضر مقدمات قرائت مکانیزه کنتور مشترکین برق با مشارکت شرکت کنتورـ سازی ایران و BBS سنگاپور در حال انجام است که با نهایی شدن این کار دیگر نیازی به مراجعه مامور قرائت کنتور برق به درب منازل مشترکین نمی باشد.
وی اظهار داشت: با اجرای این طرح همچنین علاوه بر قرائت کنتور برق خدمات دیگری مانند قطع و وصل کنتور برق نیز بدون مراجعه به درب منازل امکان پذیر است.
جبارزاده ادامه داد : در این طرح ماموران قرائت کنتور قادر خواهند بود از فاصله یکصد متری ، میزان برق مصرفی مشترکین را قرائت و ثبت کنند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین تصریح کرد: درصورت قطع برق نیز مقدار ولتاژ لازم برای روشن ماندن یک لامپ و یخچال و فریزر در جریان خواهد بود تا مشترکین بتوانند با حداقل انرژی پیگیر وصل برق خود باشند.
وی خاطرنشان کرد : با اجرای این طرح به نوعی مشتری مداری را نیز شاهد خواهیم بود چراکه با توجه به سیستمی شدن فرایند کار امکان هرگونه درگیری و نارضایتی میان کارکنان و مشترکین کاهش یافته و خدمات مربوطه با کمترین مشکلات اجتماعی و رعایت شان افراد به انجام خواهد رسید.ک/2 7393/3404/1840 شماره 181 ساعت 12:49 تمام