مربی تیم فوتبال مقاومت سپاسی شیراز: بازی با برق شیراز، حساسیتی ندارد .....................................................................
شیراز ، خبرگزاری جمهوری اسلامی 17/11/86 داخلی.ورزشی.فوتبال.
مربی تیم فوتبال مقاومت سپاسی شیراز بابیان اینکه تیم های برق و مقاومت سپاسی در جدول رده بندی شرایط خوبی دارند گفت: بازی با تیم برق شیراز هیچ گونه حساسیتی ندارد.
بهنام زارع روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: در لیگ های گذشته که شرایط دو تیم در جدول خوب نبود برای بازی شهرآورد نگرانی های وجود داشت اما اینک این نگرانی وجود ندارد و از حساسیت آن کاسته شده است.
وی افزود: همه چیز مهیای برگزاری یک دیدار جذاب و تماشاگر پسند می باشد و ما نیز به دنبال انجام بازی جوانمردانه هستیم و امیدواریم در این دیدار سلامتی بازیکنان دو تیم حفظ شود چرا که دیدارهای سخت تری در ادامه مسابقات لیگ برتر داریم.
زارع در مورد پیش بینی نتیجه این دیدار گفت: در فوتبال امروز هیچ تیمی از پیش برنده و یا بازنده نیست و نتایج غیر قابل تصور می باشد همانطور که شاهد شکست تیم پرسپولیس در برابر تیم انتهای جدولی پگاه گیلان بودیم.
وی ابراز امیدواری کرد هر تیم که شایستگی پیروزی داشته باشند در این دیدار خانگی به آن دست یابد و شکست هم پایان کار نیست ضمن اینکه هر تیم از این میدان پیروز شود در نهایت تیمی از شیراز برنده شده است.
مربی تیم مقاومت سپاسی ادامه داد: اگرچه وقفه دو هفته ای مسابقات لیگ برتر تیم ها را از شرایط مسابقه دور کرده است اما از این فرصت استفاده کرده ایم و تمرینات بسیار خوبی را دنبال نمودیم.
زارع افزود: بازیکن مصدوم و محروم نداریم و تمام بازیکنان آماده ارایه یک بازی خوب هستند و از تماشاگران شیرازی می خواهیم تنها تیم مورد علاقه خود را تشویق نمایند و از رفتن به حاشیه جدا خوداری کنند.
به گزارش ایرنا، دیدار دو تیم همشهری در شهرآورد برق و مقاومت سپاسی شیراز در هفته بیستم مسابقات فوتبال برتر باشگاه های ایران روز جمعه هفته جاری در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار می شود.
تیم فوتبال برق شیراز اکنون در جدول رده بندی با کسب 27 امتیاز در رده ششم و تیم مقاومت نیز با 24 امتیاز در رده یازدهم جای دارد.ک/2 7368/677/515/675 شماره 158 ساعت 12:25 تمام