۲۷ اسفند ۱۳۸۷،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 7518848
۰ نفر
اختلال در کار خودپردازها ، کاشانی ها را گله مند کرد ..................................................
تهران ، خبرگزاری جمهوری اسلامی 87/12/27 اقتصاد.بانکها.خودپردازها کاشان - اختلال در سامانه شتاب بانکها موجب شد امروز سه شنبه اکثر مراجعه کنندگان کاشانی به خودپردازها، با مشکلات عدیده ای روبرو شوند.
به گزارش ایرنا، جمعی از مراجعه کنندگان به خودپردازهای بانکهای کاشان نتوانستند، امروز برای ساعاتی پول مورد نیاز خود را از حسابشان برداشت کنند.
یکی از مراجعه کنندگان به بانک ملی شعبه مرکزی کاشان با اشاره به اینکه برغم چند ساعت انتظار موفق به اخذ پول نشده است، گفت: امروز به هر کدام از خودپردازهای سطح شهر مراجعه کردم، خراب بود.
محمد حسین کاشانی اظهار داشت: به دلیل ازدحام مردم در بانکها، کسی جوابگوی مشکل خودپردازها نیست.
یکی از دست اندرکاران بانک ملی شعبه مرکزی کاشان نیز مشکل اختلال در خودپردازها را تایید کرد و گفت: این اختلال نه تنها در این بانک، بلکه در سامانه شتاب اکثر بانکها وجود دارد.
یکی دیگر از مراجعه کنندگان به خودپردازهای کاشان گفت: به خودپردازهای اکثر بانکها از جمله بانکهای ملی، صادرات، اقتصاد نوین و سپه مراجعه کردم ولی به علت اختلال در سامانه شتاب، نتوانستم پول دریافت کنم.
برغم تماسهای حضوری و تلفنی با مسوولان و دست اندرکاران بیشتر بانکهای کاشان، به دلیل ازدحام مراجعه کنندگان ، کسی پاسخگوی این مشکل نبود.
مردم از مسوولان امور بانکی انتظار دارند تا علاوه برافزایش شمار خودپردازها و برطرف کردن مشکل آنها، همچون سالهای گذشته شعب بانکها در روزهای پنجشنبه و جمعه نیز به مردم خدمات ارایه دهند تا مشکلی برای برداشت و جابجایی پول پیش نیاید.
هم اکنون بیش از 20 خودپرداز بانک در کاشان وجود دارد که این تعداد در صورتی که سالم باشند، جوابگوی مردم این شهر 260 هزار نفری نیست. ک/4 543/554 شماره 218 ساعت 19:37 تمام