۲۷ اسفند ۱۳۸۷،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 7518693
۰ نفر
500 دختر بسیجی از میاندوآب عازم مناطق عملیاتی جنوب شدند ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 87/12/27 فرهنگی.راهیان نور.بسیج میاندوآب، مهاباد- در آستانه سال نو 500 دانش آموز دختر بسیجی میاندوآب، روز سه شنبه در قالب کاروان راهیان نور عاز مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس در جنوب و غرب کشور شدند.
در آیین بدرقه این کاروان، مدیر آموزش و پرورش میاندوآب با تشریح بخشی از ایثار و فداکاری رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس، لزوم حفظ ارزشهای دفاع مقدس و یاد و خاطره حماسه سازیهای رزمندگان اسلام را مورد تاکید قرار داد.
کریم اقازاده، رزمندگان هشت سال دفاع مقدس را طلایه داران مکتب سرخ شهادت و شجاعت و دلاوری دانست و افزود: رزمندگان اسلام با پیروی از سالار شهیدان و سرور ازادگان عالم و عشق به شهادت، حماسه های بزرگی را خلق کردند.
مدیر آمار و برنامه ریزی سازمان بسیج دانش آموزی و فرهنگیان آذربایجان غربی نیز در این مراسم ، هدف از اعزام کاروان راهیان نور را آشنایی نسل جوان با شجاعت و شهامت و ایثارگریهای رزمندگان اسلام عنوان کرد .
سرگرد قهرمان عیوضلو افزود: اعضای این کاروان با 10 دستگاه اتوبوس از مناطق عملیاتی شلمچه، طلاییه، هویزه، دهلاویه، اروند کنار، فتح المبین و مرصاد بازدید خواهند کرد.
وی گفت: بعد از عید نوروز نیز 400 دانش آموز بسیجی پسر و 150 نفر از فرهنگیان در قالب همین کاروانهای به مناطق عملیاتی یاد شده اعزام می شوند 583/7507/587 شماره 053 ساعت 11:05 تمام