یک میلیون و 600 هزار عدد انواع مواد محترقه در اراک کشف و ضبط شد ..................................................
تهران ، خبرگزاری جمهوری اسلامی 87/12/27 اجتماعی.انتظامی.کشفیات.مواد محترقه فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: طی دو روز گذشته یک میلیون و 600 هزار عدد انواع مواد محترقه در اراک کشف و ضبط شده است.
سردار نبی الله حیدری روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این مواد محترقه در یک دستگاه خاور جاسازی شده بود و در این رابطه دو نفر دستگیر شدند.
وی بیان کرد: توزیع کنندگان ، این مواد محترقه را از یکی از بنادر جنوبی کشور بارگیری کرده بودند و قصد توزیع داشتند آن را به استان تهران منتقل کنند.
سردار حیدری در بخش دیگری از سخنانش گفت: طی هفته گذشته حدود 110 هزار عدد انواع مواد محترقه از واحدهای صنفی و توزیع کنندگان مواد محترقه در استان جمع آوری شده و در این رابطه بیش از 60 نفر دستگیر و شش مغازه پلمپ شده است.
وی ادامه داد: خانواده ها در شب چهارشنبه سوری مراقب فرزندان خود باشند و آنان را از خطرات استفاده از مواد محترقه آگاه سازند.
سردار حیدری به توزیع کنندگان و استفاده کنندگان مواد محترقه هشدار داد و گفت: نیروی انتظامی با افرادی که در این زمینه برای مردم و جامعه ایجاد مزاحمت می کنند، برخورد می کند .
وی افزود: هماهنگی های لازم با دادستانهای استان صورت گرفته و افرادی که در رابطه با استفاده مواد محترقه دستگیر شوند تا پایان تعطیلات نوروز، بازداشت می شوند. ک/3 7108 /556 /557 شماره 037 ساعت 10:25 تمام