۱۰ اسفند ۱۳۸۷،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 7514861
۰ نفر
توزیع سهام عدالت نماد عدالت گستری دولت نهم است ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 87/12/10 اجتماعی.سهام عدالت.فرماندار اردبیل- فرماندار اردبیل گفت: توزیع سهام عدالت درجامعه نماد عدالت گستری دولت نهم است.
یوسف اکبری روزشنبه درهمایش مسوولان اجرای این طرح در اردبیل افزود: دولت برای جلب رضایت مردم به خدمت بی منت کمر بسته و برای برداشتن بار سنگینی از مشکلات ملت از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.
وی گفت: پرداخت سهام عدالت به طبقات محروم و اقشار کم در آمد از ابتکارات دولت نهم و توجه شخص رییس جمهوری به ملت ایران است و این خدمات باید به نحو مطلوب و هر چه زودتر بین مردم توزیع و عرضه شود.
وی، از توزیع 28 هزار و 915 برگ سهام عدالت در اردبیل خبر داد و افزود: در سال گذشته سود سهام عدالت 27هزار و 874 نفر به ارزش یک میلیارد و 722 میلیون ریال پرداخت شده و در سال جاری نیز سود سهام 28 هزار نفر آماده پرداخت می باشد.
اکبری اظهارامیدواری کرد تا پایان سالجاری این تعداد از افراد سود سهام عدالت خود را دریافت کنند.
وی از مسوولان دبیرخانه ستاد سهام عدالت استان خواست هر چه زودتر تکلیف تعداد 11هزار نفر از ثبت نام کنندگان را روشن کرده و نسبت به توزیع برگ سهام و یا پرداخت سود مربوطه اقدام کرده و به ثبت نام مجدد افراد باقی مانده در روستاها و عشایر بپردازند.
دبیر ستاد توزیع سهام عدالت اردبیل نیز دراین جلسه از روستاییان و عشایری که موفق به ثبت نام نشده اند خواست هرچه زودتر به بخشداران تابعه مراجعه کرده و ثبت نام کنند.
618/594/587 شماره 149 ساعت 13:39 تمام