۱۰ اسفند ۱۳۸۷،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 7514802
۰ نفر
دادستان کل کشور: برخورد جریان های "سیاسی" باید حکیمانه باشد ...........................................................
شهرری ، خبرگزاری جمهوری اسلامی 10/12/87 داخلی.سیاسی.دادستان.
شهرری- دادستان کل کشور گفت: برخورد و رفتار جریان های "سیاسی" کشور باید منطقی و حکیمانه باشد.
آیت الله "قربانعلی دری نجف آبادی" روز شنبه در گفت وگوی اختصاصی با ایرنا اظهار داشت: احزاب و جریان های سیاسی کشور باید از برخوردهای منفی، توهین و تحقیرآمیز نسبت به یکدیگر صد درصد پرهیز کنند.
وی افزود: جریان های سیاسی باید با تمام ظرفیت و توان خود تلاش کنند تا آنچه خیر کشور و ملت بزرگ ما و آنچه مصلحت امت اسلامی است با حضور گسترده و حداکثری مردم در انتخابات آینده ریاست جمهوری و در پای صندوق های اخذ رای محقق شود.
دادستان کل کشور اظهار امیدواری کرد که در انتخابات ریاست جمهوری پیش- رو مردم با حضور حداکثری خود فرد شایسته ای برای این سمت برگزینند که بتواند راه عزت و عظمت کشور و میهن را با قدرت ادامه بدهد و موجب عزت و سربلندی مجدد نظام اسلامی باشد.
آیت الله دری نجف آبادی افزود: باید رییس جمهور آینده نیز همواره از خون پاک و مقدس شهدا و خط امامت، ولایت و رهبری پاسداری کرده و در برابر ظلم، استبداد، صهیونیسم و استکبار با قدرت، شجاعت و شهامت هر چه بیشتر مقاومت و پایمردی نماید.
دادستان کل کشور گفت: مسایل فرهنگی، اقتصادی و امنیتی مهم بوده و مردم انتظار دارند که رییس جمهور آینده نیز گام های بلندی در این زمینه ها بردارد.
وی اظهار امیدواری کرد که ملت ایران سال آینده را با رویکرد آگاهی و هوشیاری بیش از پیش آغاز کند.
آیت الله دری نجف آبادی در پایان گفت: حضور گرم، با صفا و به یاد ماندنی ملت شریف ایران در راهپیمایی 22 بهمن و سی امین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، سند موفقیت و سربلندی ملت ایران است. ک/3 1540/1644/507 شماره 090 ساعت 12:09 تمام