باشگاه مقاومت سپاسی به مربیگری پیروانی در تیم ملی امید پاسخ مثبت داد ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 87/10/16 ورزش.فوتبال.تیم امید شیراز- باشگاه مقاومت سپاسی شیراز با صدور بیانیه ای موافقت خود رابا مربیگری غلامحسین پیروانی سرمربی این باشگاه در تیم فوتبال امید کشورمان اعلام کرد.
به گزارش دریافتی دوشنبه ایرنا، در این بیانیه آمده است: باشگاه شهید سپاسی مفتخر است به درخواست فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی لبیک گفته و بنا به اصل شایسته سالاری که از اهداف آن فدراسیون است سرباز رشید و پاکباز خود آقای غلامحسین پیروانی را به عنوان سرمربی تیم فوتبال امید جمهوری اسلامی در اختیار آن فدراسیون قرار دهد.
این بیانیه افزود: اهالی فوتبال به خوبی آگاهند این باشگاه که به نام شهید مزین است از ابتدای تاسیس خود در راستای فرهنگ غنی اسلام گام برداشته و پاسدار خون شهدای انقلاب اسلامی بوده است و آقای پیروانی معلمی است که در کسوت مربی، جوانان برومندی را به تیم های سطح کشور و همچنین تیم ملی تقدیم داشته است.
در این بیانیه آمده است:اینک با وجود نیاز مبرم این باشگاه به وجود وی بویژه در این برهه از زمان در جهت اعتبار و کیان فوتبال کشور، غلامحسین پیروانی سرمربی این باشگاه را در اختیار تیم ملی امید قرار خواهد داد و باورمان بر این است، این حسن انتخاب نوید راه یابی تیم فوتبال امید را پس از چهل سال به المپیک در پی خواهد داشت.
7381 / 675 شماره 316 ساعت 17:32 تمام