۲ دی ۱۳۸۷،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 7489544
۰ نفر
ششمین نمایشگاه تخصصی صنعت حفاری در اهواز گشایش یافت ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 87/10/02 اقتصاد.نفت وگاز.حفاری.نمایشگاه اهواز- درسالروزتاسیس شرکت ملی حفاری ایران، ششمین نمایشگاه تخصصی صنعت حفاری دراهواز با حضور معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گشایش یافت.
این نمایشگاه ازسوی شرکت ملی حفاری ایران با همکاری انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت درفضای پوشیده و باز به مساحت حدود شش هزارمترمربع برپا شده و نزدیک به یکصد شرکت و سازنده تجهیزات و قطعات، کالا و مواد مصرفی و خدمات مهندسی و بازرسی مربوط به صنعت حفاری و دیگر توانمندیهای خود را به نمایش گذاشته اند.
همچنین شرکت ملی حفاری ضمن نمایش بخشی ازموفقیتهای خود درطراحی و ساخت قطعات و تجهیزات، نیازهای خود در این زمینه را برای آگاهی سازندگان و تولیدکنندگان ارایه داده است.
به گفته دست اندرکاران برپایی این نمایشگاه، این اقدام تاثیرزیادی در تعامل و همکاری میان این شرکت و سازندگان و تولیدکنندگان داخلی داشته و زمینه اهتمام به این امر را درکشور توسعه داده است.
این نمایشگاه که درمحوطه مجتمع فرهنگی رفاهی شرکت ملی حفاری برگزارشده تا چهارم دی ماه جاری برای بازدید عموم دایر است.
درمراسم گشایش ششمین نمایشگاه تخصصی صنعت حفاری ایران شماری از مسوولان ارشد وزارت نفت و نمایندگان مردم خوزستان درمجلس شورای اسلامی حضور داشتند /587/ /648 شماره 367 ساعت 18:08 تمام