برای بیش از 14 هزار دستگاه خودرو در کرج گواهی فنی صادر شد ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 87/10/02 اجتماعی.خودرو.فنی کرج - مدیر عامل مرکز معاینه فنی خودرو کرج گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون برای 14 هزار و 818 دستگاه خودرو سبک در این مرکز گواهی معاینه فنی صادر شده است .
حسین امامی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: روزانه بین 50 تا 80 دستگاه خودرو در این مرکز مورد معاینه فنی قرار می گیرند.
وی خاطرنشان کرد: اصالت سند، میزان و کنترل آلایندگی محیط زیست ، ایمنی برای سلامت سرنشینان و مصرف سوخت خودروها از جمله مواردی است که در این مرکز مورد ارزیابی قرار گرفته و به دارندگان خودروها برچسب معاینه داده می شود.
امامی گفت: مرکز معاینه فنی خودرو در کرج زیر نظر ستاد معاینه معاونت ترافیک شهرداری این کلانشهر که خود متشکل از نمایندگان محیط زیست ، حمل و نقل شهرداری ، راه و ترابری ، راهنمایی و رانندگی وسازمان اتوبوسرانی است ، فعالیت می کند.
وی، صرفه جویی در مصرف سوخت ، کاهش آلودگی هوا و پیشگیری ازبکارگیری خودروهای فرسوده و ناسالم را ازجمله مزایای معاینه فنی خودروها برشمرد.
وی افزود: علاوه بر خودروهای بنزین سوز، تجهیزات لازم برای معاینه فنی خودروهای دوگانه سوز نیز در این مرکز فراهم شده است .ک /3 561/7413/ 684 شماره 211 ساعت 14:18 تمام